خبرهای کوتاه از زندانهای خوزستان

به گزارش روابط عمومی زندان سپیدار؛ مجید ظاهری مدیر این زندان  در دیدار صمیمی و شست پرسش و پاسخ با سربازان وظیفه ، بر نقش پر رنگ و اثر گزار پرسنل وظیفه در تامین امنیت و نظم در محیط زندان تاکید کرد و گفت: ما وظیفه میدانیم قدر دان خدمات سرباز ، در مقام جوان آینده ساز کشور و خادم بیمنت کشور اسلامی باشیم.

وی خاطر نشان ساخت: انتظار ما از سربازان هوشیاری در انجام وظیفه، سلامت در انجام خدمت و حفظ برادری و اخوت دینی با سایر سربازان در طول انجام وظیفه است

به گزارش روابط عمومی زندان دزفول؛ سعید سخاوت مدیر مدیر این ندامتگاه  گفت: در طول ایام دهه اول محرم  آیین قرایت دعای پر فیض زیارت عاشورا  با حضور مسئولین ،کارکنان  و پرسنل وظیفه زندان برگزار میگردد.

وی افزود : این آیین برای زندانیان تا اربعین حسینی برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی زندان مرکزی اهواز؛ همزمان با دهه محرم و ایام سوگواری سید و سالار شهیدان و ۷۲ یار صدیق آن حضرت، آیین تعزیه در زندان برگزار شد.

ابراهیم زبیدی رییس اداره فرهنگی زندان در این ارتباط از استقبال پر شور زندانیان از این برنامه فاخر آیینی و مذهبی خبر داد.

در این تعزیه، واقعه روز عاشورا و شهادت امام حسین و یارانشان در کربلا، باز آفرینی شد.

به گزارش روابط عمومی زندان آبادان ، در دهه اول محرم و ایام سوگواری سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام ، آیین قرائت دعای پر فیض زیارت عاشورا  با حضور مسئولین ،کارکنان  و پرسنل وظیفه در زندان آبادان زندان برگزار می گردد.

به گزارش روابط عمومی زندان مسجدسلیمان ؛ رییس جدید این  زندان  در اولین جلسه شورای اداری و برنامه ریزی این زندان که با حضور مسئولین ستادی بخشهای مختلف برگزارشد، بر ضرورت اجرای هوشمندانه و علمی برنامه های زندانبانی تاکید کرد.

وی توسعه خدمات مددکاری، وارد سازی آمار صحیح و تحلیل و بهره گیری از ظرفیت برنامه های الکترونیکی و تحت شبکه را مورد تاکید قرار داد و از مسئولین خواست مستمرا دانش حرفه ای کار خود را بروز کنند

به گزارش روابط عمومی زندان شوشتر ، خسرو طرفی رییس جدید زندان در اولین جلسه شورای اداری با مسئولین و کارکنان زندان، بر ضرورت همدلی و مودت پرسنل برای تحقق اهداف زندانبانی اسلامی تاکید کرد.

وی مدون و مستند سازی اقدامات، اجرای اولویتهای ابلاغی اداره کل و تلاش برای اثرپذیری زندانیان از آموزه های اصلاحی و تربیتی و تلاش جدی برای کنترل و کاهش هدفمند جمعیت کیفری را خواستار و مورد تاکید قرار داد.

به همت انجمن مددجوی محبان اهل بیت علیه السلام و با نظارت واحد فرهنگی تربیتی زندان شوشتر ، در ایام دهه اول محرم آیین سوگواری سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام در این زندان برگزار می گردد .

گفتنی است در این مراسم خسرو طرفی رئیس زندان نیز حضور یافت و برای زندانیان پیرامون شناخت سیره آن امام همام و فرهنگ عاشورا و ضرورت بصیرت دینی در زندگی صحیح اجتماعی به سخنرانی پرداخته است

همزمان با هفته دفاع مقدس و ایام گرامیداشت رشادت دلاور مردان در حماسه هشت سال دفاع از دین مبین اسلام و میهن اسلامی ، یادمان جبهه و جنگ در زندان شوشتر رونمایی شد. به گفته منجزی مسئول فرهنگی ، بسیج و روابط عمومی این زندان، یادمان دفاع مقدس  با هدف تجلیل و تکریم حماسه های سرداران و شهدا و رزمندگان جنگ تحمیلی  و فرهنگ‌سازی بصری آن برای پرسنل کادر و وظیفه و مراجعین در محل ساختمان اداری زندان ایجاد شده است.

 

 

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*