حضور پر شور زندانیان خوزستان پای صندوقهای رای

همزمان با دوم اسفند و برگزاری انتخابات نمایندگان یازدهیمن دوره مجلس شورای اسلامی و دوشادوش امت همیشه در صحنه و ولایت مدار ، با تهمیدات مدیریت زندانهای خوزستان، صندوقهای سیار اخذ رای در زندانها و مؤسسات کیفری تابعه حضور یافت و زندانیان، سربازان وظیفه و کارکنان حاضر به خدمت نیز آراء خود را به صندوقهای رای ریختند

بگزارش پایگاه اطلاع رسانی زندانهای خوزستان و بنقل از روابط عمومی زندانهای مرکزی اهواز،دزفول،شوشتر،بهبهان،دزفول،مسجدسلیمان،رامهرمز و کانون اصلاح و تربیت اهواز، در این اقدام به که با هماهنگی فرمانداری ها و ستاد برگزاری انجام پذیرفت، شرکت کنندگان به کاندیداهای مد نظر خود رای دادند.گزارش این حضور را در ذیل میبینیم:

🔺 انتخابات مجلس یازدهم در زندان بهبهان 🔻

🔹داوود بیاتی رئیس اداره زندان شهرستان بهبهان گفت: در آغازین ساعات امروز جمعه دوم اسفند ماه صندوق سیاره اخذ آرا توسط ستاد برگزاری انتخابات شهرستان وارد زندان شد و زندانیان کارکنان و سربازان وظیفه دوشادوش ملت همیشه در صحنه؛ آراء خود را برای انتخابات نمایندگان مجلس به صندوق رای ریختند. وی

گفت: این از برکات نظام اسلامی است که حقوق شهروندی و حق رای را برای آحاد مردم فراهم نموده و موجبات مشارکت آنان در تعیین سرنوشت خود و جامعه را به عنوان یک حق قلمداد نموده است و در همین راستاست که زندانیان نیز از این حق برخوردار گردیده و در انتخابات شرکت نموده اند.

🔺 انتخابات مجلس یازدهم در زندان مرکزی اهواز 🔻
🔹احمدرضا آزاده مدیر زندان اهواز گفت: در راستای تحقق حقوق شهروندی و دستیابی زندانیان به حقوق اجتماعی خود صندوق سیار انتخابات با حضور در محل سالن آمفثفی تئاتر زندان، اقدام به اخذ رای از کارکنان سربازان و زندانیان نمود.وی گفت: جمعی از زندانیان نیز در همین راستا با شور و نشاط پای صندوق‌های رای حاضر و آرای خود را برای انتخابات نمایندگان مجلس به صندوق ریختند

🔺 انتخابات مجلس یازدهم در زندان شوشتر 🔻
🔹علی جمشیدی رئیس زندان شهرستان شوشتر گفت: همزمان با سراسر کشور زندانیان ندامتگاه نیز با حضور در پای صندوق های اخذ رای، آرای خود را برای انتخابات نمایندگان یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی به صندوق ریختند. وی افزود: کارکنان، سربازان و زندانیان در شور انقلابی و در راستای تجلی حقوق شهروندی در نظام اسلامی که انتخابات را حتی برای زندانیان نیز به عنوان یک حق قرار داده، موجبات حضور آنان در این تکلیف انقلابی و ملی را فراهم نموده و آنان در فضایی پر شور و انقلابی، رای خود را به صندوق انداختند.

🔺 انتخابات مجلس یازدهم در زندان دزفول 🔻
🔹محمد میری مدیر ندامتگاه دزفول از حضور پرشور کارکنان سربازان و جمع کثیری از زندانیان این موسسه کیفری در پای صندوق‌ رای سیار برای انتخاب کاندیدهای مدنظر مجلس یازدهم خبر داد.
وی افزود: وفق هماهنگی های لازم با فرمانداری و ستاد برگزاری انتخابات شهرستان، صندوق سیار پیش از ظهر امروز وارد زندان دزفول گردید و جمعی از زندانیان، سربازان و کارکنان شیفت حاضر به خدمت با حضور در پای صندوق‌های رای دوشادوش مردم همیشه در صحنه آراء خود را برای انتخاب نماینده مد نظر به صندوق ریختند.
میری فراهم سازی موجبات حضور زندانیان در پای صندوقهای رای را نشانه توجه ویژه نظام مقدس جمهوری اسلامی به حقوق مدنی آحاد جامعه حتی زندانیان در امر تعیین سرنوشت خود و فریضه انقلابی و اجتماعی انتخابات را بر شمرد.

🔺 انتخابات مجلس یازدهم در زندان ماهشهر 🔻
🔹 خسرو طرفی رئیس زندان شهرستان ماهشهر گفت: همزمان با برگزاری انتخابات مجلس یازدهم در سراسر کشور و بنابر تمهیدات پیش بینی شده، امکان حضور زندانیان پای صندوق سیار رای در زندان فراهم شد. وی افزود: با حضور صندوق سیار در زندان جمع قابل توجهی از زندانیان سربازان وظیفه و همچنین کارکنان شیفت حاضر به خدمت، آراء خود را برای انتخاب نماینده مورد نظر برای حضور در مجلس یازدهم به صندوق رای انداختند

🔺 انتخابات مجلس یازدهم در زندان آبادان 🔻
🔹سالاری مجد رئیس اداره زندان آبادان گفت : برابر فرامین مقام معظم رهبری، اگر ایران قوی و سربلند بخواهیم باید در انتخابات شرکت کنیم . این حق است و مردمان بسیاری از کشور ها از این حق محرومند .وی افزود: انتخاب یک شخص متعهد و توانا باید در نظر باشد و نه قومیت و هم زبانی . قومیت گرانی مانند سم است و فقط و فقط باید به اصلح رای داد . سالاری مجد تصریح داشت: به کوری چشم دشمنان و معاندان مجلسی قوی خواهیم داشت که حرف اول آنها التزام به نظام جمهوری اسلامی باشد .

🔺 انتخابات مجلس یازدهم در زندان رامهرمز 🔻
🔹 امیریان معاون اداره زندان رامهرمز اعلام کرد: با هماهنگی لازم و استقرار صندوق رای سیار در محل این اداره، سربازان وظیفه و کارکنان شیفت حاضر به خدمت و جمعی از زندانیان وفق مقررات پای صندوق رای حضور یافته و آرای خود را برای انتخاب کاندیدای مد نظر جهت روان نمودن به مجلس یازدهم به صندوق ریختند

🔺 انتخابات مجلس یازدهم در کانون اهواز 🔻
🔹 فیصل نیسی مدیر کانون اصلاح و تربیت اهواز گفت: با برنامه ریزی های لازم و استقرار صندوق سیار انتخاباتی در این موسسه کیفری، کارکنان و سربازان وظیفه و زندانیان اندرزگاه نظام و آن دسته از مهرجویان بخش کانون که بالاتر از ۱۸ سال هستند به عنوان رای اولی، پای صندوق رای حضور یافته و آراء خود را برای انتخابات مجلس یازدهم در حوزه اهواز باوی و حمیدیه به صندوق انداختند.

🔺 انتخابات مجلس یازدهم در زندان مسجدسلیمان 🔻
🔹 خسرو هاشم پور رئیس اداره زندان شهرستان مسجدسلیمان گفت: طی هماهنگی لازم با ستاد انتخابات فرمانداری شهرستان و تمهیدات از پیشبینی شده به منظور حضور فعال زندانیان، کارکنان و سربازان در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی؛ صندوق سیار در این زندان استقرار یافته و زندانیان، سربازان و کارکنان با شور و هیجان انقلابی در این دور از انتخابات شرکت نموده و آراء مدنظر خود را به صندوق رای ریختند

🔺 انتخابات مجلس یازدهم در زندان سپیدار 🔻

🔹محمود عباسی اصل سرپرست زندان سپیدار اهواز گفت: در ساعات بعد از ظهر روز جمعه دوم اسفند ماه صندوق سیاره اخذ آرا توسط ستاد برگزاری انتخابات وارد زندان شد و جمعی از زندانیان ،کارکنان و سربازان وظیفه  آراء خود را برای انتخابات نمایندگان مجلس یازدهم به صندوق رای ریختند.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*