حضور خادمین آستان قدس رضوی در زندان شوشتر

خدام بارگاه رضوی با حضور در زندان شوشتر و با حمل پرچم گنبد ملکوتی حرم منور امام رئوف، فضایی سرشار از عطر رضوی را ایجاد کردند

به گزارش روابط عمومی زندان شوشتر ؛ خسرو طرفی با اعلام این خبر گفت : خادمین حرم امام مهربانی با در دست داشتن پرچم سبز رنگ بارگاه منور آن حضرت وارد زندان شوشترشدند با استقبال باشکوه کارکنان ، سربازان وظیفه و زندانیان قرار گرفتند و فضایی با حال و هوای معنوی به وجود آوردند..

طرفی ضمن خیر مقدم به خادمین حرم امام رضا (ع) حضورآنان در شوشتر و زندان این شهرستان را خیر و برکت دانست و افزود: امیدواریم برکات و توجهات امام رضا(ع) شامل حال مددجویان و کارکنان این اداره گردد.

در این مراسم ابتدا خدام حرم مطهر امام رضا (ع) درکریدور  زندان شوشتر در وصف آن حضرت با همنوایی زندانیان مدیحه سرایی کرده و صلوات خاصه امام رئوف را قرائت نمودند.در ادامه پرچم متبرك حرم مطهر امام رضا(ع) در زندان به نمایش گذاشته شد و زندانيان با شور و شوقي قلبي اداي احترام كردند .

شایان ذکر است در این دیدار به دعوت طرفی رئیس زندان شوشتر قاضی ناظر بر زندان تونی نیز حضور داشت و ضمن تقدیر و تشکر از خادمین حرم رضوی ، حضور پرچم گنبد طلای امام رضا (ع) را در شهرستان و زندان باعث بار معنوی و توجه خاصه امام رضاعلیه السلام دانست.

در پایام مدال افتخار حرم امام رضا(ع) توسط خدام حرم به قاضی ناظر ،رئیس .معاون فرمانده یگان . مسئول فرهنگی و روحانی زندان و چند نفر از زندانیان اعطاء گردید

گفتنی است خادم رضوی در سایر زندانهای استان نیز حضور یافته که باعث ایجاد شور و نشاط معنوی خاص در بین زندانیان شد.

زندان شوشتر

زندان دزفول

زندان دزفول

زندان ماهشهر

 

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*