جلسه پرسش و پاسخ کارکنان زندان مرکزی اهواز با رئیس مرکز آموزش و پژوهش منطقه ۳ زندانهای کشور برگزار شد.

ولیزاده رئیس مرکز آموزش منطقه ۳ زندانهای کشور با حضور در زندان مرکزی اهواز با کارکنان این زندان دیدار نمود و به سوالات متعدد آنان پیرامون دوره های آموزشی پاسخ داد.

به گزارش روابط عمومی زندان مرکزی اهواز ، ولیزاده در سخنانی مبنای برگزاری دوره های مختلف آموزشی را تقویم تدوین شده و ابلاغی دانست و هدف را ارتقاء سطح علمی و کیفی عملکرد کارکنان ، افزایش آگاهی ، دانش و مهارتهای شغلی براثر فراگیری مطالب کاربردی ، تخصصی و متناسب با پست های سازمانی خواند و افزود : فراگیری مناسب آموزش ها توسط کارکنان میتواند آنان را در شناخت به موقع آسیب ها و پیشگیری از اتفاقات احتمالی حین خدمت یاری نماید.

وی حضور به موقع و تمام وقت کارکنان را در دوره های آموزشی خواستار شد تا ضمن بهره مندی کامل آنان از مطالب مفید و کاربردی ارائه شده توسط اساتید دوره ، گواهینامه پایان دوره نیز بدون هیچگونه مشکلی صادر گردد.

رئیس مرکز آموزش منطقه ۳ زندانهای کشور در ادامه از سخاوت مدیر زندان مرکزی اهواز بواسطه همکاری و مساعدت در معرفی کارکنان جهت شرکت در دوره های آموزشی تقدیر نمود و ایشان را فردی دلسوز و پیگیر مطالبات کارکنان خواند.

گفتنی است در ادامه این جلسه کارکنان ضمن ابراز خرسندی از پاسخگوئی حضوری رئیس مرکز آموزش منطقه ۳ زندانهای کشور ، به بیان سوالات و تقاضاهای خود پرداختند.

برگزاری جلسه پرسش و پاسخ کارکنان زندان مرکزی اهواز با رئیس مرکز آموزش و پژوهش منطقه ۳ زندانها

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*