جلسه پرسش و پاسخ مسئولین زندان مرکزی اهواز با سربازان وظیفه برگزار شد.

در راستای رسیدگی به درخواست های سربازان وظیفه و کاهش آسیب های حین خدمت جلسه پرسش و پاسخ مسئولین زندان مرکزی با سربازان وظیفه برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی زندان مرکزی اهواز ، زارعی معاون سلامت ، اصلاح و تربیت زندان در ابتدای این جلسه ضمن گرامیداشت هفته نیروی انتظامی در سخنانی به اهمیت نظم و انضباط و رعایت اصول اخلاقی اشاره کرد و از سربازان وظیفه خواست تا با شناخت تکالیف سازمانی ، صلابت و جدیت وظایف محوله را به نحو احسن انجام دهند.

وی در ادامه افزود : رسالت اصلی یگان حفاظت تأمین امنیت زندان است و نقش سربازان وظیفه به عنوان بخشی از بدنه اصلی آن غیرقابل انکار و تعیین کننده است.

ستار زارعی همچنین رعایت نکات امنیتی ، حفاظت گفتار ، پایبندی به مسائل دینی و توسل به ائمه اطهار (ع) را یکی از راه های پیشگیری از بروز آسیب های جبران ناپذیر حین خدمت برشمرد و گفت : لازم است برای صیانت از خود و مجموعه با تمام توان در راستای تحقق این موارد مهم تلاش نمائید.

در ادامه این جلسه قدوسیان فرمانده یگان حفاظت زندان مرکزی اهواز نیز ضمن ارائه گزارشی از وضعیت سربازان وظیفه در سخنانی از آنان خواست تا با آگاهی کامل و مد نظر قرار دادن تمامی آموزش ها و دستورالعمل ها ، خطرات و آسیب های احتمالی را از خود دور کنند.

گفتنی است در این جلسه صمیمی زارعی معاون سلامت ، اصلاح و تربیت زندان ضمن استماع درخواست ها و مشکلات سربازان وظیفه ، پس از ارائه توضیحات و پاسخگوئی به سوالات ، در راستای مرتفع نمودن موارد مطرح شده دستورات لازم را صادر نمود .

نشست صمیمی سربازان وظیفه با مسئولین زندان مرکزی اهواز

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*