مدیر زندان مرکزی اهواز:اصلاح و تربیت مجرمان ، ارمغان نظام زندانبانی برای جامعه است

مدیر زندان  مرکزی اهواز در ابتدای نشست هم اندیشی ، پرسش و پاسخ با کارکنان این زندان ، در سخنانی ضمن تسلیت ایام فاطمیه ،رسیدگی به مشکلات کارکنان را مهم و تاثیر گذار در روند خدمتی آنان دانست.

به گزارش  روابط عمومی زندان مرکزی اهواز ،بهرام کریمی همچنین از تلاش های شبانروزی و دلسوزانه پرسنل زندان در همه حوزه ها علیرغم وجود برخی کمبودها تقدیر و تشکر نمود و موفقیت های کسب شده را نتیجه همدلی ، خرد جمعی و کارتیمی دانست.

وی در ادامه استرس در شغل زندانبانی و فشار کاری را قابل درک خواند و گفت : همه ما با شناخت کافی این شغل را انتخاب کرده و باید با درک صحیح از شرایط مجموعه با وجدان کاری بالا ، جدیت ، خودباوری و حساسیت لازم وظایف محوله را به نحو احسن انجام دهیم و اگر کمبود امکانات نیز وجود داشته باشد نباید ما را نسبت به کار دلسرد و از سیاست ها و اهداف کلان دور نماید.

مدیر زندان مرکزی اهواز ، رسیدگی به تقاضاهای قانونی زندانیان ، تکریم ارباب رجوع درون سیستم ، تسریع در جواب دهی به سوالات مراجعین و ارائه راهنمائی لازم به آنان ، همفکری و تعامل بین واحدها ، رازداری ، حفظ انسجام و همبستگی ، توجه به نظم و انضباط و آراستگی کلی مجموعه زندان را خواستار شد.

وی همچنین گریزی به ساخت پروژه های مهم در زندان زد و خاطر نشان ساخت : در راستای حفظ و ارتقاء امنیت مجموعه و نیز بهبود وضعیت نگهداری زندانیان نیاز ضروری به احداث و توسعه زیرساخت ها در بخش های مختلف احساس میشد که با رایزنی های بسیار و مکاتبات متعدد با سازمان ها و ادارات و نهادهای حمایتی ، پروژه های عظیمی با کمک همه عوامل مجموعه در طی چند سال مورد بهره برداری قرار گرفت که میتوان با مقایسه وضعیت فعلی مجموعه با گذشته به تحولات مثبت و موثر واقف شد.

گفتنی است در ادامه تعدادی از پرسنل در سخنانی به ارائه نقطه نظرات ، درخواست ها و پیشنهادات خود پرداختند و پس از آن پاسخ‌های لازم توسط کریمی مدیر زندان مرکزی اهواز ارائه شد.

جلسه هم اندیشی ، پرسش و پاسخ کارکنان با مدیر زندان مرکزی اهواز

جلسه هم اندیشی ، پرسش و پاسخ کارکنان با مدیر زندان مرکزی اهواز

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*