جشن نسیم مهر ، روز حمایت از خانواده زندانیان درشهرستان شوشتر

جشن نسیم مهر، در پنجم خرداد روز حمایت از خانواده زندانیان باحضور جمعي ازخيرين و مسئولين اجرايي و قضايي درشهرستان شوشتر برگزارشد.

آباد رییس دادگستری شهرستان شوشتر در ابتدای مراسم ضمن خیر مقدم به مسؤلین اجرایی و قضایی شهرستانهای شوشتر ، گتوند و شهرهای شرافت ، گوریه و روستاهای حومه ،شرکت ها و خیرین نیکوکار و همچنین آیت الله شاهرودی عضومجلس خبرگان رهبری : با بیان اینکه چند سال قبل در تقویم ملی کشورمان ۵ خرداد، به نام روز نسیم مهر روز حمایت از خانواده زندانیان به ثبت رسید ، با تبریک این روز به حاضرین در مراسم گفت: روز نسیم مهر رو دست گیری شما خیرین نیکوکار از خانواده زندانیان نیازمند می باشد و کمکهای شما خیرین در این روز می‌توانند باعث جلوگيري ازبحران و آسيب هاي فردي و اجتماعي اين خانواده ها شود.

موسوی دادستان شهرستان شوشتر نیز در این مراسم گفت : همه ما درقبال وضعيت معيشتي خانواده هاي زندانيان بدون در نظرگرفتن نوع جرم ، مسئول هستيم و برتوجه همه نهادهاي خدماتي به وضعيت اقتصادي ، فرهنگي واجتماعي آنان تاكيد كرد.

وي درادامه افزود ؛ با کمک شما خیرین نیکوکار می توان زمينه اشتغال خانواده هاي زندانيان دركارگاه هاي توليدي فراهم شود هم انجمن مي تواند نيازهاي مادي ديگرخانواده ها را تأمين كند و هم خانواده هاي شاغل از كمك مالي بي نيازمي شوند.

آیت الله شاهرودی عضو مجلس خبرگان رهبری در این مراسم نیز ضمن تقدير از انجمن حمايت اززندانيان و خيرين گفت: تحقق اهداف وتقويت اين نهادحمايتي مستلزم عزم ملي تمامي مسئولين ودست اندركاران درحوزه هاي مختلف است.

در حاشیه این مراسم طرفی رئیس زندان شوشتر از اهداء  ۴۰ بسته حمایتی (موادغذایی و مواد شوینده) به خانواده های تحت پوشش انجمن حمایت از زندانیان ، توسط یکی از خیرین خبر داد.

در پایان مراسم  کلیه حاضرین بر سفره افطار در شب شهادت امیرالمومنین(ع) مهمان شدند.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*