جشن بزرگ کارکنان خانواده کارکنان زندانهای اهواز برگزار شد

همزمان با ایام ولادت حضرت باب الحوائج امام موسی کاظم علیه السلام و روز مباهله جشن بزرگ خانواده و کارکنان زندانهای مرکز استان ر مجموعه فرهنگی ورزشی شرکت نفت اهواز برگزار شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی زندانهای خوزستان، در این ضیافت بزرگ که با حضور بیش از ۲۰۰۰ نفر از کارکنان و خانواده های آنان صورت پذیرفت، حمزه بروجنی سرپرست زندانهای استان گفت : بزرگداشت روز خانواده فرصتی است تا از خانواده ارجمند کارکنان که پشتیبان و حامیان نیروهای خط مقدم عرصه زندانبانی اسلامی مبتنی بر اصلاح و تربیت هستند تجلیل شود.

این مقام ارشد زندانهای استان خوزستان با بیان اینکه کار در زندان بسیار سخت و طاقت فرسا است و زمینه ساز تأمین امنیت در جامعه است، افزود : بخشی از فشارهای روحی و روانی کار ناخواسته توسط کارکنان به خانواده آنان منتقل می شود؛ لذا برگزاری گردهمایی ها و مراسمات اینچنینی زمینه ساز تقویت روحیه خانواده ها و همچنین ایجاد جو روانی مناسب برای کارکنان برای خدمت در سیتم زندانبانی است.

بلادیان رئیس ستاد اقامه نماز استان خوزستان که میهمان ویژه این مراسم بود با تمجید از مدیرکل پرتلاش زندانهای استان، گفت : رخداد امروز که به همت اداره کل زندانهای استان که با حضور ۲۰۰۰ نفر صورت پذیرفت در سطح ادارات استان کم نظیر بوده و نشان دهنده تلاش و همت کارکنان زندانهای استان به اجرای برنامه های دینی و عقیدتی و فرهنگی است.

وی ضمن تبریک میلاد امام موسی کاظم(ع) و روز مباهله ،  هدایت کارکنان و خانواده های آنان را به سمت برنامه های دینی و مذهبی بسیار با اهمیت برشمرد و تصریح کرد : این چنین برنامه ای می تواند نسل آینده و فرزندان کارکنان را بیشتر با سیره امان و معصومین آشنا سازد.

در این جشن که با اجرای برنامه های شاد تئاتر، اجرای زنده موسیقی و قرعی کشی و مسابقات نقاشی خانواده همراه بود از جمعی از بازنشستگان زندانهای استان، پزشکان ندامتگاه های مرکز استان و همچنین سربازان نمونه زندانهای استان تقدیر به عمل آمد.

بلادیان – رئیس ستاد اقامه نماز خوزستان

اجرای گروه تأتر

اجرای موسیقی زنده

مسابقه نقاشی

مسابقه نقاشی

مسابقه تقاشی

مسابقه نقاشی

تجلیل از بازنشستگان

قرعه کشی

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*