توسط مدیر کل زندانهای استان،از فرماندهی و معاونین یگان ویزه خوزستان تقدیر شد

در نشست هم اندیشی فی مابین اداره کل زندانها و فرماندهی یگان ویژه نیروی انتظامی استان خوزستان، که متعاقب نشست ویدئو کنفرانس مسئولین انتظامی سازمان زندانها و فرماندهی و معاونتهای یگان ویژه ناجای کشور با ادارات کل زندانهای استانها ترتیب یافت، مدیر کل زندانهای خوزستان از فرماندهی و معاونتهای یگان ویژه انتظامی خوزستان تقدیر نمود.

بگزارش پایگاه اطلاع رسانی زندانهای خوزستان، در این نشست، مدیر کل زندانهای استان با تاکید بر اینکه رسالت اصلاح و تربیت زندانیان یک تکلیف و انتظار مهم نظام از دستگاه زندانبانی است گفت: آنچه باید مورد توجه باشد این است که اقدامات اصلاحی تربیتی در بستر امنیت معنا پیدا میکند و میرس میگردد.
علی رضا بابائی تصریح داشت: برای تامین امنیت باید بتوان تهدیدها و موانع را شناسائی نمود و با برنامه ریزی و اقدام لازم از آنها عبور کرد. تعامل بین زندان و نیروی انظامی بخش مهمی از این تمهیدات است و عملیات مشترک امنیت افزا بین بخشهای مختلف پلیس های تخصصی به ویژه یگان ویژه و زندانها  از ضرورتهای این تعامل و هم افزائی است
وی در پایان از اقدامات ارزنده فرماندهی نیروی انتظامی استان  و پلیس های تخصصی این نیرو بویژه فرماندهی و پرسنل یگان ویژه در عرصه تامین و ارتقاء امنیت زندانها قدر دانی نمود و بر توسعه تعاملات و همکاری های فنی و میدانی تاکید کرد.
سرهنگ  غزلی فرمانده یگان ویژه استان خوزستان هم در این نشست با بیان اینکه بار امنیت جامعه بر ددوش دستگاه قضائی، پلیس و زندانهاست ، انجام رزمایشهای مشترک بین زندان و ناجا، را ضامن ارتقای امنیت پیادار در زندان ها دانست.

سرهنگ غزلی افزود: دستاورد همکاری بین زندان و پلیس، از امنیت مردم در مقابل مجرمان صیانت میکند و ما آمادگی داریم در راستای دستورات فرماندهی نیروی انتظامی استان و کتاب جامع نیروی انتظامی ، هرگونه همکاری آموزشی و مهارت افزائی و رزمایشی و مانور را برای افزایش امنیت به انجام رسانیم.

گفتنی است در خاتمه این نشست که با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی اداره کل، رؤسای حفاظت اطلاعات و بازرسی  اداره کل و فرماندهی یگان حفاظت زندانهای استان همراه بود، علی رضا بابائی با اهداء لوح تقدیر به فرماندهی یگان ویژه نیروی انتظامی استان و معاونتهای عملیاتی و اطلاعاتی این یگان، از آنها به سبب تعامل و همکاری در آموزش و توانمند سازی یگانهای حفاظت  و تامین و ارتقای امنیت زندانها  تجلیل نمود.

نشست تعاملی زندانها و پلیس یگان ویژه

تقدیر از فرمانده یگان یژه استان

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*