تقوی رئیس دادگستری شهرستان حمیدیه: زندانیان از فرصتهای فراهم شده در زندان، جهت اصلاح خود استفاده کنند

رئیس دادگستری شهرستان حمیدیه ضمن بازدید از زندان سپیدار با زندانیان حوزه قضائی مربوطه دیدار و به مشکلات قضائی آنها رسیدگی نمود.

به گزارش روابط عمومی زندان سپیدار، حجت الاسلام تقوی رئیس دادگستری شهرستان حمیدیه بهمراه بیرانوند دادستان این شهرستان با حضور در زندان سپیدار ، ضمن بازدید از بخشها و مراکز مختلف زندان، با زندانیان حوزه قضائی مربوطه نیز  دیدار نموده و پس از استماع  مشکلات قضائی آنان، دستوراتی را در این رابطه صادر کرد.

در حاشیه این دیدار حجت الاسلام سیدعباس تقوی رئیس دادگستری شهرستان حمیدیه به فعلیت رساندن اهداف اصلاح و تربیت زندانیان را ارزنده ترین نکات قابل توجه در زندان سپیدار قلمداد نموده و فضای کنونی زندان را بهترین و مناسبترین فرصت برای بازیابی شخصیت و بازگشت و آشتی مجدد با جامعه برای مددجویان دانست  که باید این فرصت را غنیمت شمرده و از لحظه لحظه حضور خود در زندان بهره گیری نموده و از امکانات آموزشی آن در راستای بازگشت سعادتمندانه به جامعه بهره جست.

مجید ظاهری مدیر زندان سپیدار نیز از حضور مسئولین قضایی شهرستان حمیدیه تشکر و قدردانی کرده و گفت با توجه به اینکه زندان سپیدار به بازداشتگاه تبدیل شده و زندانیان تحت قرار در آن نگهداری می شوند خواستار حضور بیشتر مقامات قضایی استان به منظور رسیدگی سریعتر به مشکلات قضایی زندانیان شدند.

%db%b2%db%b0%db%b1%db%b6%db%b1%db%b1%db%b1%db%b3_%db%b1%db%b1%db%b1%db%b3%db%b4%db%b6

حضور رئیس دادگستری و دادستان شهرستان حمیدیه در زندان سپیدار و رسیدگی به پرونده های زندانیان تحت قرار

%db%b2%db%b0%db%b1%db%b6%db%b1%db%b1%db%b1%db%b3_%db%b0%db%b9%db%b4%db%b1%db%b2%db%b8

حضور رئیس دادگستری و دادستان شهرستان حمیدیه در زندان سپیدار و رسیدگی به پرونده های زندانیان تحت قرار

%db%b2%db%b0%db%b1%db%b6%db%b1%db%b1%db%b1%db%b3_%db%b0%db%b9%db%b5%db%b1%db%b3%db%b5

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*