تقدیر ستاد اقامه نماز از رئیس زندان ماهشهر

درهمایش تجلیل از فعالان نماز دستگاه های اجرایی شهرستان، از محمود عباسی رئیس زندان ماهشهر تقدیرشد.

به گزارش روابط عمومی زندان ماهشهر، عبدالحسین غبیشاوی رئیس ستاداقامه نماز وامام جمعه شهرستان ماهشهر و محسن بیرانوند فرماندار این شهرستان با اهدا لوح تقدیر از فعالیت های انجام شده در راستای اشاعه و ترویج فرهنگ نمازخوانی برای زندانیان وسربازان وظیفه از رئیس زندان تجلیل کردند؛ متن لوح صادر بدین شرح است :
جناب آقای محمود عباسی اصل
ریاست محترم اداره زندان ماهشهر
دعوت به نماز، زیباترین جلوه های زندگی است. زیرا نماز فصلی از زندگی است که در آن انسان در برابر آفریننده و دارنده ی همه ی نیکی ها به عرض نیازی عاشقانه می پردازد و بر عیار زیبایی و نیکی روان و دل خویش می افزاید.
با سلام و تحیات
به پاس خدمات ارزشمند جناب عالی در پشتیبانی از فعالیت های ترویج و توسعه فرهنگ نورانی نماز، ستاد اقامه نماز شهرستان ماهشهر در اجرای رهنمودهای مقام معظم رهبری با تشکیل هیئتی نسبت به ارزیابی فعالیت های سال ۱۳۹۷ کلیه ادارات در امر نماز نماز اقدام و بر این اساس آن دستگاه را به جهت رعایت کامل چهارچوب های مربوط به برنامه ریزی ، نظارت و اجرای خوب برنامه های عمومی بعنوان دستگاه برتر می داند. لذا از سعی و اهتمام جنابعالی و دست اندر کاران اقامه نماز آن دستگاه تقدیر و تشکر نموده، امیدوارم تلاش های بعمل آماده موجب رضای خدای متعال قرار گرفته و در راه ترویج و توسعه فرهنگ نورانی نماز، همواره موفق باشید.
عبدالحسین غبیشاوی                                                                            محسن بیرانوند
امام جمعه و رئیس ستاد اقامه نماز شهرستان ماهشهر                                        فرماندرشهرستان بندر ماهشهر

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*