تقدیر ذیحساب اداره کل زندانهای خوزستان از کارشناسان این حوزه

ذیحساب اداره کل زندانهای خوزستان از رییس اداره مالی پشتبانی و کارکنان گروه مالی این اداره کل به سبب یکسال خدمت موثر در حوزه مالی و رسیدگی صحیح به هزینه ها تقدیر کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی زندانهای خوزستان ، در این نشست با تقدیر از خدمات حوزه ذیحسابی و امور مالی اداره کل زندانهای خوزستان گفت اقدامات قانونی و رسیدگی سریع و موثر به هزینه‌ها در راستای سیاست‌های اصولی و توسعه محور مدیرکل زندانهای استان موجب شده تا زندان های خوزستان در مسیر قانونی و پرشتاب بهره وری حرکت نماید .

وی سلامت سرعت و هوشمندی در رسیدگی به اسناد و هزینه راه ها را سه شاخص یک کارشناس امور مالی توصیف کرد و گفت : هدف ما این است که در سال جدید بتوانیم شاخص های بهره وری در حوزه مالی و ذیحسابی را بر اساس استانداردهای هوشمند سازی برنامه ها و اقدامات هدایت و رشد عملیاتی و بروزی  افزونتر  از  قبل به پیش ببریم .

در این جلسه ذیحساب اداره کل زندانهای خوزستان با اهدا لوح های تقدیر از منصوری رئیس امور مالی ، حزباوی  کارشناس مسئول امور مالی ، بستان زاده ، سلامات ، خاتین زاده ، منصوری نژاد ، کائدی و درویش پور از کارشناسان گروه مالی و ذیحسابی اداره کل تقدیر نمود.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*