تقدیر از پرسنل کوشای کادر و وظیفه زندان شهرستان دزفول

به منظور قدر نهادن به تلاشها واحساس حفظ مسئولیت کاری در ایام دهه کرامت و گرامی داشت ولادت امام رضا (ع) تعدادی از پرسنل تلاشگر یگان حفاظت و  سربازان وظیفه زندان دزفول مورد تقدیر قرار گرفتند.
به گزارش  پایگاه اطلاع رسانی زندانهای خوزستان بنقل از روابط عمومی زندان دزفول ،در این اقدام که در قالب آئین صبحگاه انتظامی زندان انجام شد،  احمد رضا آزاده بهره مندی ایران از وجود با برکت امام رئوف و خواهر گرامیشان حضرت فاطمه معصومه (س)  را موجب توسعه تشیع و برکات اجتماعی و فرهنگی فراوان دانست.

مدیر زندان دزفول سربازان وظیفه و کادر یگان حفاظت را رکن اساسی برقراری نظم و امنیت پایدار در رندان برشمرد و افزود: امنیت زندان است که زیر ساخت و بستر اجرای سایر برنامه های اصلاحی و تربیتی را فراهم میسازد.

گفتنی است در این آئین سرپاسیار خسروی  فرماندهی یگان حفاظت زندان نیز ضمن قدردانی از حضور آزاده و معاونین و نیز حوزه روابط عمومی زندان در برنامه صبحگاهی، خاطر نشان کرد:دهه کرامت فرصتی شد تا از تلاس و کوشش و نیز زحمات بی دریغ پرسنل یگان حفاظت و سربازان زندان که در عرصه  حفظ امنبت و  سالم سازی محیط زندان خدمت میکنند، تجلیل شود.گفتنی است در این آئین از ۵ نفر پرسنل کادر و وظیفه زندان تجلیل شد.

آئین صبحگاه انتظامی و تجلیل از پرسنل تلاشگر زندان دزفول

آئین صبحگاه انتظامی و تجلیل از پرسنل تلاشگر زندان دزفول

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*