مجید ظاهری تشریح کرد: اقدامات زندان سپیدار اهواز در هفته گرامی داشت قوه قضاییه

مجید ظاهری مدیر زندان سپیدار اهواز ، ضن عرض تسلیت به مناسبت شهادت مظلومانه دکتر بهشتی و یارانش و گرامیداشت هفته قوه قضاییه از فعالیتهای صورت گرفته در این هفته خبر داد.به گزارش روابط عمومی زندان سپیدار اهواز: مجید ظاهری با اشاره به برنامه‌های هفته قوه قضائیه اظهار داشت: برنامه‌های متنوعی در این هفته پیش بینی شده بود که نخستین برنامه آن با حضور پرسنل و سربازان وظیفه بر مزار پاک شهدا ، غبار روبی و قرائت زیارت پر فیض عاشورا و تجدید بیعت با آرمانهای امام راحل(ره) آغاز گردید و در ادامه با حضور در مصلای مهدیه اهواز به دیدار حجت السلام والمسلیمن آیت الله موسوی فرد امام جمعه اهواز و نمانیده ولی وفقیه رفته و با ایشان دیدار داشتیم و از رهنمودهای ایشان بهره مند گشتیم.
مدیر زندان سپیدار اهواز گفت در دومین روز از این هفته با حضور در سالن انتظار علاوه بر ویزیت رایگان توسط پزشک عمومی زندان از نزدیک با خانواده های زندانیان دیدار و نسبت به درخواستهای آنها دستورات مقتضی صادر گردید.
در سومین روز از هفته قوه قضاییه زندان سپیدار اهواز میزبان افشارنیا رئیس کل دادگستری و معاونین ایشان بود تا تعداد قابل توجهی از زندانیان از نزدیک و در دیداری چهره به چهره عرایض خود با ایشان مطرح نمودند.
ظاهری در ادامه از دیگر فعالیتهای انجام شده همچون مسابقات ورزشی، اعطای ملاقات حضوری خانواده زندانیان ، برگزاری محافل انس با قرآن و دیدار با زندانیان در دفتر مدیریت خبر داد.
مجید ظاهری در خاتمه گفت: همزمان با آخرین روز از هفته گرامیداشت قوه قضائیه و در سالروز شهادت مظلومانه آیت الله دکتر بهشتی و ۷۲ تن از یاران ایشان به دست منافقین ، کارکنان و سربازان وظیفه زندان سپیدار در فریضه عبادی سیاسی نماز جمعه اهواز شرکت نمودند.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*