تاکید دادستان و فرماندار شوشتر:زندانبانی از سخت ترین مشاغل جامعه است

طی مراسمی باحضورجمعی از مدیران و مسئولین ستاد اداره کل زندانهای خوزستان،مسئولین اجرائی وقضائی ،نظامی وانتظامی شهرستان شوشتر و گتوند،ضمن تقدیر از خدمات دوسال ونیمه خسرو طرفی درمدت مسئولیت،علی جمشیدی بعنوان رئیس جدید زندان شهرستان شوشتر معرفی ومشغول بکارشد.

بگزارش پایگاه اطلاع رسانی زندانهای خوزستان ، دادستان عمومی و انقلاب شوشتر در این آیین با اشاره به سختی و صعوبت کار زندانبانی گفت: کار زندانبانی در استان و شهرستان با تعهد و ارزش در حال اجراست و مشاهدات عینی ما می گوید که سیستم زندانبانی خوزستان با درایت و آگاهی رسالت خطیر نگهداری مجرمان و اصلاح و تربیت آنان را دنبال میکند.
قاضی موسوی افزود: مدیریت  طرفی در مدت مسئولیت زندان یک چهره فعال ، پویا و متعد از وی  ارائه کرد  که مبین توان بالای کارکنان زندان در عرصه خدمت است و امیدوارم اقدامات خوب این زندان در دوره مدیریت رئیس جدید زندان نیز با شتاب و کیفیت افزونتر پیش رود.
وی  زندان را محل نگهداری جمعی از جامعه جرم توصیف کرد و گفت: شغل زندانبانی به خاطر نگهداری و اصلاح و تربیت مجرمان ؛ کاری بسیار سخت است و بجاست این شغل از جمله مشاغل سخت جامعه قلمداد شود.
دادستان شوشتر همچنین به دستاوردهای عرصه اصلاح و تربیت و زندانبانی اسلامی اشاره کرد و افزود: در نتیجه اقدامات اصلاحی و تربیتی، امروز خیلی از زندانیان با مهارتهای اساسی زندگی اشنا شده اند، حافظ قرآن شده اند و اینها باقیات صالحاتی است که زندانبانی ما با منابع و قضاهای محدود اجرا می نماید.
فرماندار شوشتر هم در این  آیین با ااشره به یوم الله نه دی، این روز را روز لبیک ملت با رهبری معظم انقلاب است که روز بصیرت و بصیرت افزایی معرفی کرد.

مهندس پنبه دانه پور گفت : زندانبانی شغلی سخت است که توامان با سختی خود از برکت آموزش و اصلاح مجرمان برخوردار است و این شغلی قابل احترام، سخت و مهم در تامین امنیت آحاد مردم است.
وی رسالت زندانبانی در راستای اصلاح مجرمان و تلاش برای بازگشت دادن سعادتمندانه آنان به جامعه یک شغل ارزشمند  معرفی و گفت: مدیریت زندان در مدت مسئولیت آقای خسرو طرفی، مجموعه ای مطلوب و قابل تقدیر ایجاد کرده بود که امیدوارم در دوره مسئولیت آقای علی جمشیدی به همین ترتیب باشد

گفتنی است علی جمشیدی رئیس جدید زندان شوشتر پیش از این معاون مدیریت زندان شهرستان دزفول بود ، خسرو طفی هم به عنوان رئیس زندان ماهشهر منصوب شده است.

موسوی و پنبه دانه دادستان و فرماندار شوشتر

خسرو ظرفی و علی جمشیدی روسای پیشین و جدید زنداند شوشتر

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*