بیست پنجمین دوره ی انتخابات شوراي شهر كانون اصلاح و تربيت برگزار شد

بیست پنجمین دوره ی انتخابات شوراي شهر كانون اصلاح و تربيت اهواز با حضور مدیر کانون، سرپرست اداره فرهنگی زندان های استان، جمعي از كاركنان و همچنين تمامی مهرجويان در سالن آمفي تأتر كانون برگزار گرديد.

به گزارش روابط عمومي کانون اصلاح و تربیت اهواز ؛فیصل نیسی مدیر این مجموعه در ابتدی این مراسم گفت: هدف از برگزاری انتخابات شورای شهر در کانون این است که معيارهاي صحيح انتخابات و چگونگي انتخاب افراد اصلح آموزش داده شود و مددجویان منتخب به عنوان اعضای شورای شهر پیشنهادات خود را جهت اداره بهتر امور کانون از منظر خود به مسئولان ارائه نمایند تا اقدامات لازمه انجام شود.

وي ضمن تقدیر از از اعضای دوره گذشته شورای شهر کانون اصلاح و تربیت و اقدامات آنان در راستای اجرای بهتر برنامه های فرهنگی و تربیتی ، افزود : برنامه های بازپروری و ارشاد هدفمند مي تواند در شكل گيري شخصيت مددجويان موثر و پيامدهاي مثبتي بر بازسازي شخصيت و انطباق آنها با ارزش ها و مقررات كانون و جامعه را سبب شود.

سبحانی سرپرست اداره فرهنگی و تربیتی زندان های استان نیزضمن قدر دانی از مدیر و پرسنل فرهنگی کانون اصلاح و تربیت اهواز؛  برگزاری برنامه های حمایتی و مشارکت مهرجویان در اینگونه انتخابات را، ضمینه ساز آشنایی مددجویان با فرهنگ اصلاح رفتار ، تغییر تفکر ، تصمیم گیری و انتخاب افراد اصلح دانست و مشارکت بیشتر مددجویان را در برنامه های تدوین خواستار شد.

در ادامه تمامي مددجويان با دريافت برگه راي كانديداهاي مورد نظر خود را انتخاب و اعضای شورای شهر ،  کمسیون زیر شاخه شورا نیز را انتخاب و مشخص گردیدند .

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*