برگزاری مسابقات قرآن کریم ویژه ی مددجویان زندان سپیدار اهواز

به منظور معرفی نفرات برتر در مسابقات قرآنی ۱۱۰ نفر از زندانیان زندان سپیدار اهواز در رشته های حفظ،قرائت،دعاخوانی و اذان با هم به رقابت پرداختند.

به گزارش روابط عمومی زندان سپیدار اهواز ، باوی رئیس اداره فرهنگی زندان درآئین افتتاحیه این دوره ازمسابقات با تشریح فعالیت های قرآنی زندان سپیدار گفت : قرآن راه اتصال انسان به عالم ملکوت و نقطه ثقل فرشیان با عرشیان می باشد.
وی هدف از برگزاری این مسابقات را علاوه از شناسایی استعداد های نهفته مددجویان و انتخاب نفرات منتخب زندان برای اعزام به مسابقات منطقه ای و کشوری توجه دادن هرچه بیشتر زندانیان به مباحث تعلیمی و تربیتی کلام وحی عنوان کرد.

در ادامه سبحانی رئیس اداره فرهنگی و تربیتی زندانهای خوزستان گفت : قرآن کریم ،تسکین دهنده آلام و درد ها ، چاره مشکلات و نسخه شفا بخش روح و جسم انسان است.

وی با بیان احادیثی دال بر عمل به احکام نورانی قرآن گفت: امید است همه ی ما بتوانیم فارغ از مراتب مسابقات با تاسی به الگو های حسنه ی قرآنی امر دنیا و آخرت مان را اصلاح و خود را به مرتبه ی کمال انسانی برسانیم.

ایشان در پایان ضمن تشکر از کارکنان فرهنگی و مربیان قرآنی زندان سپیدار ، اظهارداشت: بحمدالله مسابقات در سطح خوب و با داوری و حضور چهره های قرآنی برگزار شد.

در پایان این مسابقات که با حضور ۱۱۰ نفر از زندانیان و در رشته های حفظ،قرائت،دعاخوانی و اذان برگزار شد به نفرات برتر جوایزی به رسم یادبود اعطاء گردید.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*