مسابقات حفظ خطب و حکمتهای نهج البلاغه زندان سپیدار اهواز

برگزاری مسابقات حفظ خطب و حکمتهای نهج البلاغه در زندان سپیدار اهواز

به مناسبت دهه مبارک فجر و سی و نهمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی مسابقات حفظ خطب و حکمتهای نهج البلاغه ویژه مددجویان زندان سپیدار برگزار گردید.


به گزارش روابط عمومی زندان سپیدار اهواز ؛ مجید ظاهری مدیر زندان ضمن تقدیر از مددجویان شرکت کننده در این مسابقات، هدف از برگزاری مسابقات قرآن و نهج البلاغه را تقویت و ترویج اعتقادات دینی به منظور نهادینه کردن فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر در بین مددجویان عنوان کرد و گفت:  توجه به نهج البلاغه و کلمات گهربار امیرالمومنین مایه آرامش دل و صفای باطن انسان است.
مدیر زندان سپیدار اهواز از تلاشهای باوی رئیس اداره فرهنگی این زندان تقدیر و تشکر نمود و افزود: امیدوارم با تقویت کلاسهای فرهنگی و قرآنی شاهد ارتقاء روحیه دینی و مذهبی در مددجویان باشیم چرا که این مهم ارتباط مستقیم با عدم عود مجدد مددجویان به ارتکاب بزه دارد و شاهد کاهش آسیب رفتارهای پرخطر در زندان می باشیم.
رحیم باوی رئیس اداره فرهنگی زندان سپیدار نیز در سخنانی گفت  :گسترش فرهنگ دینی و اسلامی از گرایش به جرم جلوگیری می کند و توجه به قرآن و مسائل دینی نقطه مخالف گناه و جرم است و با توسل به قرآن می توان از گسترش جرایم در جامعه جلوگیری کرد.
وی در خصوص کتاب ارزشمند نهج البلاغه افزود : این کتاب، سرشار از نکات و آموزه‌های ارزشمند و والایی است که می‌تواند زندگی دنیا و آخرت انسان را تحت تأثیر قرار دهد.
در پایان این مسابقات از به نفرات برتر جوایز نفیسی اهداء گردید.

 

مسابقات حفظ خطب و حکمتهای نهج البلاغه در زندان سپیدار اهواز

مسابقات حفظ خطب و حکمتهای نهج البلاغه در زندان سپیدار اهواز

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*