برگزاری دعای پرفیض عرفه و اقامه نماز عید قربان در زندان مرکزی اهواز

همزمان با نهم ذی الحجه روز عرفه ، با برنامه ریزی حوزه فرهنگی تربیتی زندان مرکزی اهواز مراسم قرائت دعاي پرفيض عرفه با حضور پرشور زندانیان در زندان مرکزی اهواز برگزار ‌شد.

به گزارش روابط عمومی زندان مرکزی اهواز ، آزاده مدیر زندان با بیان مطلب فوق ، افزود : روز عرفه ، روز رحمت عام الهی است ، دعا در این روز زمینه ساز تجلی مغفرت و آمرزش خداوند متعال نسبت به بندگان است ، روز عرفه حق تعالی بندگان را به عبادت و طاعت خود فرا خوانده و سفره‌های جود و احسان را برای آنان مهیا نموده است .

وی در ادامه به فضلیت عید قربان نیز اشاره کرد و گفت : روز دهم ذی الحجه و عید قربان ، روزی است که بنده ای پاک و مخلص از امتحانی عظیم سربلند بیرون آمد ، این روز یادآور بندگی و اخلاص در برابر پروردگار است .

مدیر زندان مرکزی اهواز همچنین خاطرنشان ساخت : در اجرای برنامه های فرهنگی با تدوین برنامه های متنوع و رویکرد اصلاحی و تربیتی ، ارائه آموزش های کاربردی و آگاه سازی زندانیان را در زمینه های مختلف بخصوص در حوزه مسائل دینی و اعتقادی با بهره گیری از ظرفیت های کارشناسان و روحانیون شاغل در مجموعه دنبال می نمائیم .

احمدرضا آزاده در پایان گفت : به مناسبت فرارسیدن عید سعید قربان عید تعبد و بندگی ، پرسنل و زندانیان زندان مرکزی اهواز نماز عید قربان را به امامت حجت الاسلام عبیات روحانی حوزه فرهنگی تربیتی اقامه نمودند و در این فرضیه الهی شرکت کردند.

گفتنی است پس از نماز عید سعید قربان ، عبیات روحانی حوزه فرهنگی تربیتی در جمع زندانیان پیرامون فضیلت این عید بزرگ به سخنرانی پرداخت و زندانیان نیز پس از پایان مراسم ، عید را به همدیگر تبریک گفتند.

 آزاده – مدیر زندان مرکزی اهواز

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*