بمناسبت هفته قوه قضائیه انجام پذیرفت:دیدار عمومی مدیران و مسئولین ارشد دستگاه های قضائی خوزستان با مردم/ به درخواستهای ۱۵۰ متقاضیان رسیدگی شد

در دومین روز از هفته قوه قضائیه و در راستای تداوم دیدار‌های چهره به چهره مسئولین قضائی استان  با مردم و همچنین تکریم بیشتر ارباب رجوع، رئیس کل دادگستری خوزستان، معاونین و قضات عالی رتبه استان، مدیر کل زندانها و مدیران کل پزسکی قانونی، تعزیرات حکومتی، بازرسی کل، دادستان مرکز استان و…با استقرار در سالن امامت دادگستری مرکز استان به مشکلات قضایی ۱۵۰ نفر از متقاضیان رسیدگی نمودند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی زندانهای خوزستان؛  رئیس کل دادگستری خوزستان در حاشیه دیدار عمومی مسئولین ارشد قضاییه استان با مردم در مصاحبه ای با خبرنگار واحد خبر استان گفت :  میز خدمت باید بتواند اعتماد عمومی را به خدمت رسانی دستگاه‌های قضایی و دولتی جلب نماید.

دکتر فرهاد افشارنیا با بیان اینکه در سال گذشته بیش از یک هزار نفر با حضور در دادگستری کل استان با وی دیدار چهره به چهره داشته اند؛ افزود:  بیش از ۳٠ هزار نفر از هم استانیها نیز از برنامه‌های دیدار عمومی مسئولان قضایی مرکز استان و حوزه های قضایی تابعه استان  برخوردار شده اند که در این حوزه ها تلاش شده تا نسبت به توسعه عدالت کیفری و خدمت رسانی دستگاه قضایی به مردم نهایت اهتمام معمول گردد.

علیرضا بابایی مدیرکل زندانهای استان نیر در نشست دیدار عمومی مسئولین قضایی استان با مردم ؛ به خبرنگار واحد خبر صداو سیمای مرکز استان گفت :  نشستهای مردمی  و برنامه های میز خدمت  می تواند موجب ارتقاء پاسخگویی مسئولین و رضایتمندی مردم و در نتیجه  افزایش اعتماد عمومی  به نظام قضایی گردد.

مدیرکل زندانهای استان افزود: در تلاشیم میز خدمت به انتظارات به حق ارباب رجوع در عرصه خدمت رسانی و اعتماد افزایی پاسخ واقعی دهد.

سام نریمانی معاون قضایی رییس کل دادگستری خوزستان در مصاحبه با خبرنگار واحد خبر صداو سیمای مرکز استان از برگزاری ۳۴ نشست دیدار عمومی و میز خدمت مسئولین ارشد قضایی مرکز استان و حوزه قضایی تابعه با مردم در دومین روز از هفته قوه قضائیه خبر داد.

وی گفت: در طول هفته نیز برنامه دیدار عمومی مردم با رییس کل دادگستری  استان،  روسای دادگستری شهرستان ها،  داستان ها و همچنین مدیران دستگاه های وابسته به قوه قضاییه در استان برقرار می باشد.

افشار نیا رئیس کل دادگستری خوزستان

علیرضا بابائی مدیر کل زندانهای خوزستان

سام نریمانی معاون قضائی دادگستری کل خوزستان

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*