برگزاری اولین جلسه پرسش و پاسخ سربازان وظیفه زندان مرکزی اهواز در سال ۹۸

در راستای کاهش آسیب های حین خدمت ، اولین جلسه پرسش و پاسخ سربازان وظیفه زندان مرکزی اهواز در سال جدید با حضور ایگدر معاون سلامت اصلاح و تربیت زندان های خوزستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی زندان مرکزی اهواز ، ایگدر معاون زندان های استان با تبریک سال جدید ، در سخنانی گفت : اگر در راه رسیدن به اهداف ضمن حرکت صحیح و تلاش مستمر به خداوند متعال نیز توکل و اعتماد نماییم بی‌شک به نتایج مطلوبی دست خواهیم یافت.

این مقام ارشد زندانهای استان در ادامه با بیان اینکه باید همه کارها برای خدا باشد ، افزود : کسی که رضای خدا را در همه امور در نظر بگیرد ، هرگز شکست نخواهد خورد زیرا پیروزی در رضای خدا نهفته است و کسی که تمام هدف‌ آن کسب رضایت باریتعالی باشد فقط به فکر انجام وظیفه است ، چرا که برای کسی کار می کند که سریع الحساب است.

وی همچنین نظارت و ارائه آموزش های کاربردی و مستمر به سربازان وظیفه را یکی از راه‌های مصونیت آنان از انواع آسیب‌ها در زندان دانست.

نادر ایگدر سپس بر اجرای طرح سربازان قرآن کریم تاکید نمود و از یگان حفاظت و حوزه فرهنگی تربیتی زندان خواست با همکاری و تعامل ، در ترغیب و تشویق سربازان وظیفه جهت شرکت حداکثری در این طرح معنوی اقدام شایسته نمایند.

مدیر زندان مرکزی اهواز نیز ضمن تبریک سال نو ، سربازان وظیفه را از مهمترین عوامل ارتقاء و حفظ امنیت زندان برشمرد و از تلاش‌های شبانه‌روزی قدوسیان فرمانده یگان حفاظت زندان و سربازان وظیفه تقدیر نمود.

محمدسعید سخاوت سپس خاطرنشان ساخت : در کنار ارائه نکات مهم زندانبانی ، برگزاری کلاس‌های آموزشی ، فرهنگی ، تربیتی و عقیدتی که در تقویت روحیه و توانمندسازی سربازان تاثیرگذار باشد ، ضروری میباشد و لازم است با برنامه‌ریزی مناسب در این زمینه اقدامات موثری صورت پذیرد.

وی در ادامه دوران سربازی را بهترین زمان برای تجربه اندوزی برشمرد و هوشیاری و دقت در انجام امورات محوله ، حفاظت گفتار ، حفظ شئونات اخلاقی ، پایبندی به مسائل دینی و مسئولیت‌پذیری را ضروری دانست.

گفتنی است در پایان برخی از سربازان وظیفه به بیان دیدگاه ها و درخواست‌های خود پرداختند و مدیر زندان مرکزی اهواز در این خصوص دستوراتی را صادر نمود.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*