برپایی نمایشگاه صنابع دستی زندانیان در شهرستان ماهشهر

به منظور تقویت و توسعه اشتغال و معرفی محصولات صنایع دستی زندانیان ، تعدادی از آثار صنایع دستی تهیه شده در زمینه کیف و کفش و لوازم چرمی ، منجق بافی و…  در نمایشگاهی در شهرستان ماهشهر در معرض دید مخاطبان قرار گرفت .

به گزارش روابط عمومی زندان ماهشهر ، محمود عباسی اصل رئیس زندان با اعلام خبر فوق گفت : ارائه محصولات و صنایع دستی  زندانیان در این نمایشگاه با هدف معرفی اقدامات اصلاحی و تربیتی و اشتغال زایی و درآمدزایی و همچنین ایجاد انگیزه نزد مددجویان و ترغیب آنان به شرکت در کلاس های حرفه آموزی بوده تا بتوانند پس از آزادی در تأمین بخشی از مخارج خانواده خویش با عرضه هنرهای آموخته شده به بازار  اقدام کنند.

رئبس زندان ماهشهر افزود :يكي از اثر گذار ترين فعاليتهاي اصلاحي و تربيتي ، توجه به بخش اشتغال و حرفه آموزي زندانيان است كه طي برنامه ريزيهاي به عمل امده در صدد تقويت اين بخش و گسترش آن در سطوح مختلف هستيم که امروز شاهد گوشه ای از فعالیتهای اشتغال نشسته مددجویان در این نمایشگاه هستیم.

در پایان عباسی  اصل از مسئولین میراث فرهنگی و صنایع دستی شهرستان ماهشهر به واسطه همکاری جهت راه اندازی این نمایشگاه تشکر و قدردانی کرد .

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*