برپائی دوره آشنائی با مبانی پدافند غیر عامل زندانهای خوزستان

کلاس آموزشی و توجیهی آشنائی با مبانی پدافند غیر عامل ویژه مسئولین ستادی اداره کل و زندانهای تابعه استان خوزستان به مدت یک روز در محل سالن کنفرانس زندان های استان برگزار شد.

بگزارش پایگاه اطلاع رسانی زندان های خوزستان، در حاشیه این نشست ، سرهنگ محمد علی نریموسی پیرامون تشریح اهداف این دوره گفت: در راستای ارتقای دانش و مهارت های عملی مدیران زندانهای استان و اجرای سیاست های ابلاغی سازمان زندان های کشور ، مدیریت پدافند غیر عامل استان، این کلاس برگزار شد.

دبیر کمیته پدافند غیر عامل زندانهای خوزستان افزود: در این کلاس مفاهیم کلی پدافند غیر عامل و اسباب و علل طبیعی و غیر طبیعی آن برای فراگیران تشریح شد و تکالیف کلی بخش های مختلف دستگاه در ارتباط با هر نوع از تهدیدات و آسیب های متصور ترسیم گردید.

فرمانده یگان حفاظت زندانهای خوزستان در خاتمه گفت: اشراف بر ابعاد و ضرورت های پدافند غیر عامل و تهدیدات نا آگاهی از آن می تواند آسیب های ناشی از حوادث و رخدادها را به حداقلها کاهش دهد و ما بر آنیم تا با افزایش دانش و تخصص پرسنل در تمامی سطوح بتوانیم مجموعه ای آماده و کار آمد برای اجرای منویات مقام معظم رهبری و سازمان پدافند غیر عامل در سطوح مختلف ایجاد نمائیم.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*