با حضور خیرین و نیکوکاران جشن نسیم مهر در شوشتر برگزار شد

جشن نسیم مهر با هدف حمایت از خانواده هاي زندانيان  با حضور جمعی از خیرین و مسئولین اجرایی و قضایی در شهرستان شوشتر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي زندان شوشتر :در ابتدای این جشن خسرو طرفی رئیس زندان با آرزوی قبولی طاعات و عبادات میهمانان و مدعوین گفت: همه ما در قبال وضعيت معيشتي خانواد هاي زندانيان بدون در نظر گرفتن نوع جرم مسؤل هستيم و بر توجه همه نهادهایی خدماتی به وضعیت اقتصادی ، فرهنگی و اجتماعی آنان تاکید کرد.

وی در ادامه افزود:  با برنامه ريزي و اقدام موثر بايستي با شتاب بيشتر زمينه خدمت رسانی به خانواده هاي زندانيان فراهم گردد . زیرا اين امر باعث جلوگيري از بحران و آسيب هاي فردي و اجتماعي این خانواده ها مي شود .

عیسی پورسلیمی دادستان شوشتر نیز ضمن تقدير و تشكر از انجمن حمايت  از زندانيان و خيرين گفت : تحقق اهداف و تقويت اين نهاد حمايتي مستلزم عزم ملي تمامي مسئولين و دست اندركاران در حوزه هاي مختلف است .

دادستان شوشتر نگاه حاكم بر انجمن حمايت زندانيان را نشات گرفته از فضای همدلي و تحسين بر انگيز دانست و تصریح کرد : از لحاظ قانوني بستر هاي مناسبي در جهت درآمد زايي و فعاليت هاي اقتصادي در انجمن وجود دارد كه بايد با تلاش مضاعف کارگاه هایی جهت اشتغال خانواده های زندانیان ایجاد شود .

پورسلیمی گفت : اگر زمینه اشتغال خانواده های زندانیان در کارگاه های تولیدی فراهم شود هم انجمن می تواند نیازهای مادی دیگر خانواده ها را تامین کند و هم خانوادهای شاغل از کمک مالی بی نیاز می شوند .

در ادامه مراسم به یکی از فرزندان مددجو که در مسابقات قرآنی کسب مقام نمود یک دستگاه قلم قرآنی از طرف انجمن حمایت زندانیان شوشتر اهدا گردید.

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*