بازدید پورمحمدی معاون قضایی دادگستری کل استا خوزستان از زندان مسجدسلیمان

باحضور پور محمدی معاون قضایی  رئیس کل دادگستری استان خوزستان ،رئیس  دادگستری و ودادستانهای شهرستانهای .مسجدسلیمان ،لالی و اندیکا به مشکلات قضایی زندانیان زندان مسجدسلیمان رسیدگی شد.

به گزارش روابط عمومی زندان مسجدسلیمان؛ به منظور پیگیری و اجرای عفو عطایی مقام معظم رهبری بازدیدی با حضور پور محمدی معاون قضایی  رئیس کل دادگستری استان خوزستان و مراجع قضایی شهرستانهای مسجدسلیمان ، اندیکا و لالی از ندامتگاه این شهرستان صورت پذیرفت و  به پرونده های زندانیان واجد شرایط رسیدگی نمودند.

در ابتدای این بازدید هاشم پور رئیس زندان با ارائه گزارشی از روند اجرائی پرونده های قضائی، آمار ورود و خروج و ارتکاب جرم، گفت : تا کنون ۲۲۹ نفر از زندانیان از بخشنامه عفو برخوردار شدند که از این تعداد ۱۷۳ نفر آزاد و ۵۶ نفر تقلیل و تخفیف گرفتند.

 درپایان این بازدید پور محمدی معاون قضایی دادگستری خوزستان ضمن تقدیر از مسئولین زندان مسجدسلیمان و اداره کل زندانهای استان ؛ زندانبانی را یک شغل خاص دانسته که جز بادلسوزی و صبر و ایمان به نحو مطلوب انجام شدنی نخواهد بود و افزود : وضعیت موجود زندان کاملا رضایت بخش است و لازم است دادستان های هرسه حوزه تدابیر لازم را درخصوص عدم بازگشت به زندان اتخاذ نمایند.. 


Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*