بازدید های پیش بینی نشده مدیر کل زندانهای خوزستان از زندانهای تابعه استان

در برنامه های جداگانه و پیش بینی نشده، مدیر کل زندانهای خوزستان با حضور در شهرستانهای مختلف استان، از زندانهای ماهشهر،آبادان،مسجدسلیمان، شوشتر، دزفول و رامهرمز بازدید بعمل آورد.

بگزارش پایگاه اطلاع رسانی زندانهای خوزستان ، در این بازدید ها که پس از ساعات اداری  و ایام تعطیل انجام پذیرفت، علی رضا بابائی و هسات همراه از اندرزگاه های مختلف و بخشهای اداری و خدماتی ندامتگاه ها بازدید ، ضمن دیدار چهره به چهره با زندانیان، روند اجرای سیاستها و برنامه های ابلاغی سازمانی ، اولویتهای دهگانه سازمان زندانها و برنامه های اداره کل در زندانها را از نزدیک رصد نمود و ضمن استماع گزارش وضعیت زندان و اقدامات انجام پذیرفته در آن توسط مدیران زندانها، توصیه های لازم را به مسئولین زندانها بمنظور پیشبرد اهداف در بخشهای مختلف ارایه کرد.

مدیر کل زندانهای خوزستان همچنین ضمن دیدار با پرسنل حاضر در زندانها خصوصا کارنان شیفت مراقب تامینی و تربیتی و یگان حفاظت و خدا قوت به آنان بواسطه انجام وظیفه در کار حساس زندانبانی، ،بر ضرورت اجرای هوشمدانه رسالتهای خطیر محوله در محورهای مختلف تاکید نمود.

بازدید مدیر کل زندانهای خوزستان از پروژه های زندانهای در حال ساخت از جمله پروژه زندانهای جدید شوشتر و رامهرمز از دیگر برنامه های این بازدیدها بوده است. در این بازدیدها علیرضا بابائی روند پیشرفت ساخت پروژه ها را بصورت میدانی  رصد و توصیه های لازم را به مسئولین ذیربط برای شتاب بخشی به روند کار ارایه نمود.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*