بازدید پیش بینی نشده مدیرکل زندانهای خوزستان از زندان شهرستان بندر ماهشهر

مدیر کل زندانهای خوزستان در ادامه بازدید دوره ای خود از زندانهای تابعه استان ، بدون اطلاع قبلی و در راس هیاتی از کارشناسان بخش های مهندسی و پشتیبانی اداره کل، با حضور در شهرستان ماهشهر از زندان این شهرستان بازدید نمود .

به گزارش روابط عمومی زندان ماهشهر، از جمله برنامه های علیرضا بابایی و همراهان در این بازدید سه ساعته، دیدار صمیمانه با کارکنان بخش های مختلف در محلهای انجام خدمت مانند بهداری، اندرزگاهی، فرهنگی و… بررسی اقدامات زندان در بخش های خدماتی، عمرانی، پشتیبانی، فنی و تاسیسات ،سایت ملاقات ، یگان حفاظت ، آسایشگاه سربازان وظیفه و… و در نهایت اقدامات تامینی و انتظامی بود که در هر بخش با توضیحات محمود عباسی اصل رئیس زندان در جریان آخرین برنامه ها و اقدامات مربوطه قرار گرفت.

مدیرکل زندانهای خوزستان همچنین در جمع رئیس؛ مسئولین و کارکنان دوایر و بشخهای مختلف زندان ، به حساسیت خدمت در محیط زندان اشاره نمود و بر ضرورت شناخت اولویتهای راهبردی سازمانی و بکار گیری همه ظرفیتها برای اجرای نهادینه آنها تاکید کرد.

وی همچنین در بازدید از آسایشگاه پرسنل وظیفه و  در جمع سربازان زندان نیز  گفت: خدمت در زندان حساسیت های خاص خود را داراست لذا باید با آموزش های لازم ،از هر رفتاری که در تعارض با عزت وکرامت انسانی  است و به منزلت زندانبانی آسیب وارد می کند پرهیز شود.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*