بازدید قضات از زندان مرکزی اهواز و بررسی مشکلات قضایی زندانیان

در راستای عمل به سیاست های کاهش جمعیت کیفری و رسیدگی به پرونده های قضایی زندانیان ، دادستان های  دشت آزادگان و باغملک ، دادرس شعبه ۱ حقوقی شادگان و قاضی دادگاه حقوقی خرمشهر با حضور در زندان مرکزی اهواز با زندانیان حوزه های قضایی مربوطه دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی زندان مرکزی اهواز ، فعیلی دادستان دشت آزادگان ضمن دیدار حضوری با ۴۷ زندانی حوزه قضائی مربوطه با رای باز ۲ نفر ، پایان حبس ۳ نفر ، آزادی مشروط ۳ نفر ، عفو موردی ۱ نفر و تخفیف مجازات ۲ نفر موافقت نمود ، همچنین ۱۷ زندانی مورد مشاوره حقوقی نیز قرار گرفتند.

دیدار دادستان باغملک با زندانیان زندان مرکزی اهواز

۱۷ زندانی نیز بصورت حضوری با کیانپور دادستان باغملک دیدار نمودند و درخواست های خود را ارائه کردند، در پایان این دیدارها این مقام قضائی با مرخصی ۱ نفر ، اشتغال خارج از زندان ۱ نفر ، تخفیف مجازات ۱ نفر و مرخصی پایان حبس ۲ نفر موافقت نمود.

عسگری دادرس شعبه ۱ حقوقی شادگان و جلالی قاضی دادگاه حقوقی خرمشهر نیز جمعاً با ۱۲ زندانی دیدار داشتند که با مرخصی ۲ نفر موافقت گردید و به ۸ نفر نیز مشاوره حقوقی ارائه شد.

بهرام کریمی رئیس زندان مرکزی اهواز در حاشیه این دیدارها ضمن تشکر از قضات و مسئولین قضایی در خصوص توجه به زندانیان در سخنانی حضور قضات و مواجهه حضوری با زندانیان را موجب کاهش فشار روحی و تسریع در روند رسیدگی به مشکلات پرونده ای آنان برشمرد.

دیدار دادستان دشت آزادگان با زندانیان زندان مرکزی اهواز

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*