بازدید شبانه و غیر مترقبه مدیرکل زندانهای خوزستان از زندان مسجدسلیمان

علیرضا بابایی مدیر کل زندانهای استان خوزستان بدون اطلاع قبلی و بصورت شبانه با حضور در زندان مسجدسلیمان، از بخش‌های مختلف این ندامتگاه بازدید کرد.به گزارش روابط عمومی زندان مسجد سلیمان ، در این بازدید شبانه که به مناسبت ایام گرامی داشت  قوه قضائیه و  بدون اطلاع قبلی انجام پذیرفت ،مدیر کل زندانهای استان با حضور در زندان ، وضعیت عمومی و برنامه های امنیت افزا و توسعه نظم ندامتگاه را بویژه در اوقات تعطیل و پس از ساعات کاری  بررسی کرد.
همچنین در این بازدید که با همراهی هاشم پور رئیس زندان انجام شد؛ گزارشی در ارتباط با برنامه های اصلاحی و تربیتی، عمرانی فرهنگی و سیاست‌های کلان زندانبانی به ویژه در حوزه قضایی به مدیر کل زندانها استان ارائه گردید.
علیرضا بابایی نیز در خاتمه این بازدید؛ ضمن تشکر از حضور و تلاش و موثر پرسنل در اجرای برنامه های زندانبانی و اصلاحی تربیتی، بر ضرورت رعایت حقوق شهروندی زندانیان و ارتقاء برنامه های جاری در زندان توام با نظم، انضباط و امنیت تاکید کرد.

مدیر کل زندانهای خوزستان همچنین ضمن بیان تاکیداتی پیرامون فعالیت ، حضورموثر وکارآمد همکاران درمحیط کار و  انجام صحیح و هوشمندانه  وظایف محوله ، ارتقای بهره وری در بخشهای مختلف ، صرفه جویی و کنترل هزینه ها  را از ضرورتهائی دانست که در بخشهای مختلف اداری  و خدمت رسانی میبایست مورد توجه باشد . این مقام ارشد زندانهای خوزستان در پایان با اشاره به گزارش رئیس زندان در خصوص عملکرد و تعامل خوب حوزه های قضائی مرتبط با زندان، از روسا و دادستانهای حوزه های  قضایی مسجدسلیمان ، لالی و اندیکا  بویژه از همکاری و مساعدتهای  اسکندری دادستان عمومی و انقلاب  شهرستان مسجدسلیمان تقدیر کرد.

حضور صمیمانه مدیرکل زندانهای خوزستان در جمع پرسنل تلاشگر زندان مسجدسلیمان

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*