بازدید رئیس دادگستری و دادستان ماهشهر از زندان این شهرستان

رئیس دادگستری ،دادستان وقضات دادسرای عمومی وانقلاب شهرستان ماهشهر در راستای اجرای سیاست های کاهش جمعیت کیفری از زندان این شهرستان بازدید و وضعیت قضایی زندانیان را بررسی نمودند.

به گزارش روابط عمومی زندان ماهشهر، دانشور رئیس دادگستری، محمدی دادستان عمومی و انقلاب و باقری قاضی ناظرزندان در بازدید چند ساعته از ندامتگاه این شهرستان ضمن دیدار چهره به چهره با ۱۲۰ نفر زندانیان حوزه قضایی و استماع مشکلات قضایی و پرونده ای آنان دستورات لازم را جهت تسریع در سیدگی های قضایی صادر نمودند.

محمدی دادستان ماهشهر در این بازدید با اشاره به نقش بازدارنده زندان در پیشگیری از وقوع مجدد جرم ، افزود : زندان به عنوان مکانی بازدارنده باید با حفظ حقوق شهروندی افراد محبوس در آن و رعایت کرامت انسانی آنان، اقتدار خود را به عنوان مکان تادیب حفظ نماید.

محمودعباسی اصل رئیس زندان نیز نیز ضمن قدردانی از هیأت بازدید کننده به جهت توجه به زندانیان این ندامتگاه ؛ گفت : به منظور اصلاح و بازپروری زندانیان از روش های نوین علمی و تلفیق آن با علوم دینی و اسلامی استفاده می شود که تاثیر خوبی نیز در اصلاح رفتار زندایان دارد.

گفتنی است در این بازدید قضات دادگستری به صورت چهره به چهره با ۱۲۰نفراز زندانیان ملاقات ومشکلات قضایی زندانیان را بررسی، در پایان با اعطای مرخصی به  ۳۰نفر ، پایان حبس ۱۵ نفر ،اشتغال بکار ۱۰ نفر و آزادی مشروط ۵ نفر موافت نمودند.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*