اندرزگاه تفکیک وطبقه بندی زندان مرکزی اهواز افتتاح و به بهره برداری رسید

در راستای اجرای برنامه های ابلاغی رییس سازمان زندانهای کشور در عرصه تفکیک و طبقه بندی زندانیان و جدا سازی مجرمین  از یکدیگر ، در مراسمی با حضور مدیر زندان ، قاضی ناظر زندان و مسئولین زندان مرکزی، اندرزگاه تفکیک و طبقه بندی این زندان افتتاح و به بهره برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی زندان مرکزی اهواز ، محمد سعید سخاوت در سخنانی ضمن تشریح اهداف احداث این اندرزگاه گفت : برابر سیاستهای ابلاغی دکتر جهانگیر رئیس سازمان زندانهای کشور ، طرح ساخت و راه اندازی اندرزگاه طبقه بندی و تفکیک مجرمان در زندانها با هدف توسعه مبانی طبقه بندی، تفکیک و جداسازی زندانیان در دستور کار قرار گرفته است.

مدیر زندان مرکزی اهواز خاطر نشان ساخت: با احداث این دست اندرزگاه ها علاوه بر پیشگیری از بروز آسیب های حین حبس ، محیط مناسب تری برای اجرای برنامه های اصلاح رفتار و اندیشه مجرمانه زندانیان متناسب با نوع جرایم، چالشها و بحرانهای روحی و رفتاری فراهم می آید.

وی خاطرنشان ساخت: بر همین اساس ، تغییر ساختار فیزیکی قسمتی از فضای اندرزگاهی مجموعه در دستور کار قرار گرفت و در راستای صرفه جوئی در منابع بیت المال بیش از ۹۰ درصد کار عمرانی پروژه توسط زندانیان شاغل انجام پذیرفت و از ظرفیت بالای آنان استفاده بهینه شد.

سخاوت در پایان از کلیه عوامل تاثیرگذار در این پروژه بویژه کارکنان واحد فنی مهندسی و تاسیسات زندان مرکزی اهواز بواسطه تلاش های شبانه روزی و موثر تقدیر نمود.

افتتاح اندرزگاه امن در زندان مرکزی اهواز

افتتاح اندرزگاه امن در زندان مرکزی اهواز

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*