اقدامات زندانهای خوزستان در دهه پر فروغ فجر تشریح شد

دهه فجر سال جاری به واسطه ایام  شهادت سردار دلها، حاج قاسم سلیمانی تقارن چهل و کمین سالگرد پیروزی انقلاب با اربعین عروج آن سرباز سرفراز ولایت و اطلام، ویژگی خاص یافته و شور و حال انقلابی  وصف ناشدنی ای را در کالبد کشور دمید .

شاید یوم الله ۲۲ بهمن نیز که جشن دهه انقلاب به شمار می آید به همین مناسبت با تکریم سراسری ملت همیشه در صحنه از مقام شامخ شهدای انقلاب ، دفاع مقدس و امنیت ، جلوه افزونتر یافت.
در اداره کل زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی خوزستان نیز برنامه های ویژه دهه فجر و سالروز چهل و یکیمن سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی متناسب با گروههای مخاطب با  ویژگی و  و متنوعی مضاعف همراه گردید.
در نتیجه این  اقدامات تلاش شد تا موجبات  آشنایی بیش از پیش گروه‌های هدف که زندانیان ، سربازان ، کارکنان و خانواده های زندانیان بودند،  با ارزش های انقلاب ، شهادت و بصیرت انقلابی در راستای صیانت زا ارزشها و خون شهیدان فراهم آید.
تنوع اقدامات در دهه فجر سال جاری که با ایام گرامیداشت روز زن و تکریم خانواده و همچنین ایام شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی توامان بود،   موجب شد تا حمع حداکثری مخاطبین  از طریق برنامه‌های خاص قضایی ، فرهنگی و اجتماعی آن برخوردار شوند.

بخشی از اقدامات ستاد گرامیداشت دهه فجر اداره کل  و پایگاه بسیج شهید لاجوردی زندان های خوزستان در دهه فجر ۱۳۹۸ است تدقیم حضور میگردد که امید است مرضی رضای حضرت حق قرار گیرد

🔹برافراشته شدن چلیک پرچم به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در ستاد را کل زندانهای استان خوزستان
🔹جشنواره ورزشی مسابقات فوتسال کارکنان مرد زندانهای خوزستان تحت عنوان جام شهید سردار دلها به میزبانی زندان مرکزی اهواز که با قهرمان زندان سپیدار به کار خود پایان داد
🔹جشنواره ورزشی جام جوانمردی ویژه پرسنل وظیفه زندانهای خوزستان که به میزبانی زندان مرکزی اهواز برگزار شد و با قهرمانی تیم فوتسال سربازان زندان بهبهان و نایب‌قهرمانی زندان سپیدار به کار خود پایان داد.
🔹بازدید گسترده مقامات ارشد قضایی و قضات محاکم دادگاهها و دادسراها از زندان ها و مراکز تامینی و تربیتی دیدار چهره به چهره با زندانیان و رسیدگی به مسائل و مشکلات قضایی آنان در راستای سیاست‌های ترسیمی ریاست معظم قوه قضاییه
🔹شرکت پرسنل ،کارکنان و زنئداناین رای باز در آئین های دشمن شکن سیاسی عبادی نماز جمعه
🔹اردوهای تفریحی و عقیدتی  سربازان وظیفه
🔹برپائی جشن تکریم کارکنان و خانواده
🔹برپایی آئین غبار روبی گلزار شهیدان
🔹دیدار با شهدای انقلاب ، دفاع مقدس ،حرم و امنیت اسلام
🔹راهپیمایی پر شکوه  ۲۲ بهمن

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*