اعطای 98 گواهینامه صنایع دستی به زندانیان زندان سپیدار اهواز

اعطای ۹۸ گواهینامه صنایع دستی به زندانیان زندان سپیدار اهواز

با اجرای تفاهم نامه منعقد شده با صنایع دستی استان و پس از برگزاری دوره های مربوطه آموزشی تعداد ۹۸ فقره گواهینامه پایان دوره آموزشی به زندانیان شرکت کننده اعطاء شد.


به گزارش روابط عمومی زندان سپیدار اهواز ، پیرزادی معاون سلامت زندان با بیان مطلب فوق افزود : حرفه آموزی علاوه بر ارتقاء سطح مهارت های کاربردی زندانیان و کمک به پرکردن اوقات فراغت آنان ، پس از آزادی نیز موجب ایجاد اشتغال و استفاده از تسهیلات مدارک اخذ شده میگردد و ضمن ایجاد راه كسب درآمد برای زندانیان ، به رفع نیازهای اقتصادی خانواده نيز منجر خواهد شد.
وی در ادامه خاطرنشان ساخت : ۹۸ فقره گواهینامه پایان دوره صنایع دستی در رشته های تولیدات دریایی ، صدف سازی و چرم دوزی پس از اخذ آزمون به زندانیان شرکت کننده اعطاء گردید.
محمد پیرزادی معاون سلامت ، اصلاح و تربیت زندان سپیدار اهواز همچنین گفت : توانمندسازی مهارتی زندانیان یکی از اولویت هایی است که از طریق برگزاری دوره های حرفه آموزی امکان پذیر میباشد که این موضوع مهم مستلزم رایزنی با ادارات و مراکز مرتبط است ، ان شاء الله این دوره ها بتواند در باز اجتماعی کردن زندانیان و هنجار پذیر کردن آنها موثر باشد.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*