اعطای ۲۹۰ گواهینامه فنی و حرفه ای و کشاورزی به زندانیان زندان مرکزی اهواز

براساس تفاهم نامه منعقد شده با اداره جهاد کشاورزی شهرستان باوی و مرکز فنی و حرفه ای غدیر اهواز و شهرستان ویس پس از برگزاری ۷ دوره آموزشی تعداد ۲۹۰ گواهینامه پایان دوره به زندانیان شرکت کننده اعطاء شد.

به گزارش روابط عمومی زندان مرکزی اهواز ، کریمی مدیر زندان با بیان مطلب فوق افزود : حرفه آموزی علاوه بر ارتقاء سطح مهارت های کاربردی زندانیان و کمک به پرکردن اوقات فراغت آنان ، پس از آزادی نیز موجب ایجاد اشتغال و استفاده از تسهیلات مدارک اخذ شده میگردد و ضمن ایجاد راه كسب درآمد برای زندانیان ، به رفع نیازهای اقتصادی خانواده نيز منجر خواهد شد.

وی در ادامه خاطرنشان ساخت : ۲۲۰ گواهینامه پایان دوره کشاورزی در رشته های زارعت لوبیا ، کلزا ، گوجه فرنگی و وری کمپوست و ۷۰ گواهینامه مهارت فنی و حرفه ای در رشته های جوشکاری قطعات فولادی با فرآیند SMAW در سطح E2 ، برق انژکتور و تعمیر برق خودرو درجه ۲ پس از اخذ آزمون به زندانیان شرکت کننده اعطاء گردید.

بهرام کریمی مدیر زندان مرکزی اهواز همچنین گفت : توانمندسازی مهارتی زندانیان یکی از اولویت هایی است که از طریق برگزاری دوره های حرفه آموزی امکان پذیر میباشد که این موضوع مهم مستلزم رایزینی با ادارات و مراکز مرتبط است ، یکی از اهداف ما در این حوزه مهیا سازی محیطی مناسب جهت برگزاری این قبیل دوره ها است و در این زمینه نیز اقدامات موثری در حال انجام میباشد.

گفتنی است در مراسمی از زحمات و تلاش های ۶ نفر از مربیان مرکز فنی و حرفه ای و جهاد کشاورزی با اهداء لوح سپاس ، تجلیل بعمل آمد.

نمونه گواهینامه های فنی و حرفه ای و کشاورزی اعطاء شده به زندانیان زندان مرکزی اهواز

تجلیل از مربیان مرکز فنی و حرفه ای و جهاد کشاورزی فعال در زندان مرکزی اهواز

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*