اعطاء ۱۷۲ گواهینامه دوره آموزشی کشاورزی به زندانیان زندان مرکزی اهواز

براساس تفاهم نامه منعقده با اداره جهاد کشاورزی شهرستان باوی پس از برگزاری ۲ دوره آموزشی تعداد ۱۷۲ گواهینامه پایان دوره به زندانیان شرکت کننده اعطاء شد.

به گزارش روابط عمومی زندان مرکزی اهواز ، محمدسعید سخاوت مدیر زندان با بیان مطلب فوق ، افزود : توانمندسازی زندانیان و فراگیری مهارت های کاربردی برای ایجاد کسب و کار پس از آزادی از اولویت هایی است که با بهره گیری از ظرفیت های درون مجموعه با جدیت دنبال می شود و در جلسات شورای اشتغال و حرفه آموزی زندان نیز بر برنامه ریزی صحیح در زمینه ارائه دوره های آموزشی متناسب با شرایط استان از طریق تعامل سازنده با سازمان ها و نهادهای مرتبط تاکید میگردد.

وی در ادامه گفت : پس از برگزاری ۲ دوره آموزشی با عنوان زراعت جو ، آفات و بیماریهای خرما و اخذ آزمون کتبی از شرکت کنندگان ، در پایان به زندانیانی که موفق به کسب حد نصاب نمره شدند تعداد ۱۷۲ گواهینامه پایان دوره اعطاء گردید.

محمدسعید سخاوت با بیان اینکه در سالجاری برای ۳۲۱ زندانی گواهینامه پایان دوره کشاورزی صادر شده است ، خاطرنشان ساخت : در ۶ ماهه اول سالجاری نیز در اجرای مفاد تفاهم نامه با اداره جهاد کشاورزی شهرستان باوی ۲ دوره دیگر نیز با عنوان زراعت لوبیا و زراعت یونجه برگزار شده بوده که ۱۴۹ زندانی واجد شرایط پس از طی مراحل مختلف موفق به دریافت گواهینامه پایان دوره شدند.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*