اعزام سربازان وظیفه زندان مرکزی اهواز به اردوی تفریحی

در راستای ارتقاء روحیه خدمتی و دستیابی به اهداف اصلاحی و تربیتی تعدادی از سربازان وظيفه زندان مرکزی اهواز به اردوی تفریحی یک روزه اعزام شدند.

به گزارش روابط عمومی زندان مرکزی اهواز ، حاجات قدوسیان فرمانده یگان حفاظت زندان با بیان مطلب فوق افزود : برگزاری اردوهای تفریحی خارج از محیط پر استرس زندان قطعاً در ارتقاء انگیزه خدمتی و بالا رفتن روحیه سربازان وظیفه تاثیر گذار بوده و به همبستگی و همدلی آنان کمک خواهد کرد.

وی در ادامه گفت : علاوه بر برگزاری اردوهای تفریحی ، جهت کاهش آسیب های حین خدمت رسیدگی کیفی و سریع به امور مربوط به سربازان وظیفه انجام میپذیرد .

فرمانده یگان حفاظت زندان مرکزی اهواز همچنین آموزش سربازان وظیفه را اولویت ویژه کاری دانست و افزود : آموزش های به روز و مداوم و همچنین توجیه سازی سربازان برای ارتقاء سطح آگاهی آنان و تسریع و تسهیل در انجام وظایف محوله با برنامه ریزی مناسب ارائه میگردد.

گفتنی است در این اردوی یک روزه شرکت کنندگان ضمن استفاده از طبیعت زیبا و صرف ناهار ، در فضائی صمیمی از مسابقات ورزشی نظیر طناب کشی و دومیدانی و برنامه فرهنگی مانند سخنرانی مذهبی ، برپائی جلسه پرسش و پاسخ دینی و برگزاری نماز جماعت ظهر و عصر بهره مند شدند.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*