طی مراسمی با حضور دادیار ناظر زندان ، از کارکنان ساعی زندان مرکزی اهواز تجلیل شد.

در آئینی با حضور قاضی لطفی ، دادیار ناظر زندان اهواز و با هدف تجلیل از ارزشهای کاری و انجام صحیح خدمات و رسالت خطیر محوله ، تعدادی از  کارکنان ساعی ندامتگاه  مرکزی اهواز مورد تقدیر قرار گرفتند.

به گزارش روابط عمومی زندان مرکزی اهواز ، امین لطفی در این آئین عملکرد کارکنان برگزیده را رضایت بخش توصیف نمود و خاطرنشان ساخت : به میزان تلاش ، زحمات و نحوه کارکرد کارکنان واقف هستیم و پس از شناسائی افراد سختکوش و موثر از بین دوائر ستادی زندان تصمیم بر این شد تا از تلاشهای آنان قدردانی نمائیم.

قاضی ناظر بر زندان در ادامه افزود : توجه به کارکنان دلسوز و متعهد و ارج نهادن به خدمات آنان در ارتقاء بهره وری و تلاش بیشتر در خدمت رسانی مطلوب قطعاً موثر خواهد بود.

وی همچنین حفظ کرامت زندانیان را واجب و ضروری برشمرد و رسیدگی جدی به تقاضاها و مطالبات قانونی آنان و پیگیری تا حصول نتیجه نهائی و ابلاغ به زندانی را مهم خواند تا فشاری بیشتر از بار روانی ناشی از تحمل حبس و دوری از خانواده بر این قشر وارد نگردد.

گفتنی است در این مراسم امین لطفی قاضی ناظر بر زندان از ۱۲ نفر از کارکنان برگزیده از حوزه های امور داخله ، حفاظت و اطلاعات ، اداره عمومی ، قضائی و اجرای احکام و مددکاری با اهداء لوح تقدیر و کارت هدیه تجلیل نمود.

تجلیل از کارکنان ساعی زندان مرکزی اهواز توسط قاضی ناظر بر زندان

تجلیل از کارکنان ساعی زندان مرکزی اهواز توسط قاضی ناظر بر زندان

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*