اداره کل زندانها قهرمان مسابقات فوتسال جام بسیج ادارات خوزستان شد/۴۷ گل زده در شش بازی

مسابقات فوتسال گرامیداشت هفته بسیج با حضور ده تیم به میزبانی دانشگاه پیام نور استان خوزستان برگزار شد که تیم فوتسال اداره کل زندانها خوزستان به مقام قهرمانی این دوره از مسابقات رسید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی زندانهای خوزستان؛ علی اکبر قاسمی مسئول تربیت بدنی اداره کل زندانها با اعلام خبر فوق گفت: مسابقات فوتسال هفته بسیج طی برنامه‌ریزی و هماهنگی حوزه مقاومت بسیج شهید رجایی استانداری خوزستان، با هدف ایجاد روحیه نشاط، همدلی، ارتقاء سطح ورزشی و شادابی پرسنل بسیجی، با حضور ۱۰تیم‌ از پایگاه‌های مقاومت بسیج ادارات مرکز استان به میزبانی دانشگاه پیام نور استان برگزار شد..
وی افزود: در این رقابت‌ها تیم‌های فوتسال پایگاه‌های مقاومت بسیج بصورت تک حذفی با هم به رقابت پرداختند که در دیدار نهایی تیم فوتسال اداره کل زندانها با نتیجه قاطع ۷ بر ۲  مقابل تیم پیام نور به برتری رسیده وحائز مقام‌ اول این دوره از مسابقات شد.

گفتنی است در این دوره از مسابقات که یوسف طرفی، سعید طرفی،علی غلامی،عادل عچرش،شاهرخ ولیزاده،علی رضا زبیدی، امین حزباوی، صادق مستعان ، احمد ماستپی رسول شهریاری بعنوان بازیکنان و اکبر قاسمی بعنوان مربی تیم تربیت اداره کل زندانهای خوزستان را تشکیل دادند، در شش بازی، ۵ برد و یک مساوی حاصل شد و در مجموع این اداره کل با ۴۷ گل زده این دوره از مسابقات را با قهرمانی پشت سر گذاشت.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*