اخذ رضایت برای یک زندانی محکوم به قصاص و آزادی دو زندانی غیر عمد از برکات حضور خدام آستان قدس رضوی در زندان دزفول

در ایام دهه کرامت ؛کاروان زیر سایه خورشید و خادمین بارگاه ملکوتی امام رئوف ، علی ابن موسی الرضا (ع) ،  پرچم متبرک بارگاه ملکوتی آن امام همام را به زندان دزفول آوردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی زندانهای خوزستان بنقل از  روابط عمومی زندان دزفول، احمد رضا آزاده در این ارتباط گفت: خادمان حرم رضوی پس از ورود به شهرستان و اجرای برنامه های متنوع فرهنگی و اجتماعی، با حضور در خانواده مقتول زمینه اخذ رضایت برای زندانی که بیش از ۱۷ سال در زندان تحمل حبس می مند را مهیا کردند.

مدیر زندان دزفول افزود: ورود کاروان زیر سایه خورشید پرچم متبرک آستان قدس رضوی استقبال شایان توجه کارکنان، سربازان و زندانیان را بدنبال داشت  ، ادای احترام گروه های پیش گفت و   توسل به امام رئوف با ندای دلنشین یکی از خدام  آستان قدس ، حال هوای معنوی به جمعیت داد و روز بارور نکردنی برای زندانیان و زندان رقم زد.

آزاده  با بیان اینکه  در این برنامه فرهنگی-مذهبی روحانی اعزامی همراه کاروان آستان قدس رضوی نیز با تسریح شرایط توبه و توسل به دامان ائمه اطهار (ع) برای تغییر در زندگی را برای زندانیان تشریح کرد ، افزود: ، توبه و توسل به ائمه معصومین و اولیاء الهی  فرصتی مغتنم است تا افراد گمراه مسیر زندگی خود را تغییر دهند و به راه درست باز گردند.

مدیر زندان دزفول همچنین از آزادی دو تن از زندانیان جرائم غیر عمد توسط خادمان امام مهربانی خبر داد

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*