جند اخبار کوتاه از زندان مرکزی اهواز

بازدید تعاملی مدیر زندان سپیدار از زندان مرکزی اهواز

به گزارش روابط عمومی زندان مرکزی اهواز ، در راستای توسعه بیش از پیش تعاملات و تبادل تجربیات راهبردی و کاربردی ، عباسی اصل مدیر زندان سپیدار اهواز و معاونین ایشان با حضور در زندان مرکزی اهواز از بخش های مختلف به صورت میدانی بازدید نمودند و با توضیحات آزاده مدیر زندان در جریان برنامه ها و روند اجرای اقدامات تامینی ، تربیتی قرار گرفتند.

بازدید معاون سلامت اصلاح و تربیت زندان های خوزستان

معاون سلامت ، اصلاح و تربیت زندان های خوزستان با حضور در زندان مرکزی اهواز ، از نزدیک در جریان روند اقدامات جاری حوزه بهداشــت و درمان قرار گرفت و بر اجــرای کیفی برنامه های پیشگیرانه و مستمر در خصوص مقابله با شیوع ویروس کوئید ۱۹ تاکید نمود.

ایگدر در ادامه از روند بازسازی یکی از خوابگاه های زندانیــان بازدید نمود و در به ثمر رســیدن طرح های عمرانی با کیفیت مطلوب و در کمترین زمان ابراز امیدواری کرد و از تلاش شبانه روزی و اثر بخش در زندان مرکزی اهواز تقدیر نمود.

تجلیل از خانواده معظم شهداء ، جانبازان و ایثارگان شاغل در زندان مرکزی اهواز

در نشستی صمیمی از خانواده های معظم شهداء ، جانبازان و ایثارگران شاغل در زندان مرکزی اهواز با اهداء هدایائی تجلیل شد.

در این مراسم آزاده مدیرزندان در سخنانی با تمجید از رشادت ها و از جان گذشتگی جوانان این مرز و بوم در ۸ سال دفاع مقدس ، گفت : همه باید قدردان و مدیون آن عزیزان باشیم ، چرا که اقتدار و سرافرازی کشور و نعمت عظیم امنیت ، استقلال و آزادی ثمره خون پاک و مطهر و پایمردی آنان است.

ایشان در ادامه خاطرنشان ساخت : خانواده های معظم آنان نیز حق بزرگی بر گردن ما دارند و صبر ، استقامت و ایستادگی آنان ستودنی و قابل تقدیر است.

احمدرضا آزاده همچنین افزود : مراسمات اینچنینی فرصت مناسبی است تا ثابت کنیم همیشه به یاد آن عزیزان و خانواده هایشان هستیم و خود را در برابرشان مسئول و مدیون می دانیم.

گندزدائی و ضدعفونی اماکن زندان توسط گروه های جهادی بسیج

در راستای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا با هماهنگی و تعامل لازم ، گروه جهادی بسیج شهرستان باوی و بسیج شرکت ملی حفاری در دو مرحله با حضور در زندان مرکزی اهواز اقدام به ضدعفونی کلیه اماکن نمودند.

آزاده مدیر زندان مرکزی اهواز با اعلام خبر فوق و تقدیر از همکاری صورت گرفته ، خاطرنشان ساخت : به صورت شبانروزی و با استفاده از تمام توان و امکانات موجود با اقدامات پیشگیرانه مصونیت زندانیان ، کارکنان و سربازان وظیفه از ویروس کوئید ۱۹ را به عنوان یک اولویت مهم دنبال می نمائیم.

ایشان در ادامه افزود : علاوه بر اجرای برنامه های متعدد مراقبتی و پروتکل های بهداشتی توسط حوزه بهداشت و درمان زندان ، ضدعفونی کلی اماکن زندان نیز با تعامل و مساعدت برخی نهادها و سازمان ها انجام می پذیرد.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*