اخبار کوتاه از زندان سپیدار اهواز در اسفندماه ۹۸

تلاش مدیر و پرسنل زندان در جهت اجرای عفو مقام معظم رهبری به مناسبت اعیاد رجبیه ، عید باستانی و مبعث حضرت رسول اکرم(ص) به صورت شبانه روزی انجام پذیرفت.
به گزراش روابط عمومی زندان سپیدار با اعلام خبر رسمی دستور مقام معظم رهبری در خصوص عفو به زندانیان دارای شرایط ، در ساعات اولیه شب مدیر و پرسنل اجرای احکام ، آمار و رایانه و مددکاری با حضور در محل کار ضمن بررسی ۹۶۵ فقره پرونده زندانیان تا ساعات اولیه صبح ۱۱۸ نفر از زندانیان مشمول و نامه آنها به مراجع مربوطه ارسال گردید.

جلسه با پرسنل فروشگاه های زندان
عباسی اصل مدیر زندان سپیدار اهواز در جلسه ای که در روزهای پایانی سال با پرسنل فروشگاه های حامی داشتند در خصوص مسائل مختلف با آنها صحبت داشتند . ایشان ضمن آرزوی سلامت و بهروزی برای آنها و خانواده هایشان از پرسنل فروشگاه خواست تا در این روزهای حساس و با توجه به شیوع ویروس کرونا با ضدعفونی کردن فروشگاه ها بصورت منظم و رعایت نکات بهداشتی در حفظ سلامت زندان کوشا باشند. همچنین مواردی از قبیل قیمت منصفانه اجناس ، داشتن آرم استاندارد و سیب سلامت اجناس و حضور در ایام تعطیل جهت ارائه خدمات به مددجویان مورد بحث و گفتگو قرار گرفت.

اقدامات پیشگیری کننده انتشار ویروس کرونا
زندان سپیدار اهواز با توجه به اینکه بازداشتگاه مرکزی استان میباشد دارای بیشترین ورود و خروج زندانی در استان نیز میباشد. در همین راستا طی جلساتی متعددی که در دفتر مدیر زندان انجام می پذیرد مرتباً اقدامات صورت گرفته از جمله ضدعفونی کردن اماکن، چک کردن دمای بدن تمامی افرادی که وارد زندان می شوند، جداسازی تمامی زندانیانی که به زندان وارد میشوند به مدت ۱۴ روز از مابقی زندانیان، مورد رصد و پایش قرار می گیرند.
عباسی اصل مدیر زندان در گفتگویی در همین پیرامون گفت از تمامی پتانسیل زندان در راستای پیشگیری از ورود ویروس کرونا به زندان استفاده کردیم انشاءالله بتوانیم با کمک هم این ویروس منحوس را شکست دهیم.

بازدید مدیرکل ، معاونت سلامت و رئیس بهداشت و درمان زندانها از روند آماده سازی خوابگاه مخصوص زندانیان جدیدالورود با علائم تب و غیره
در پی دستور مدیرکل محترم در جهت آماده سازی خوابگاهی جهت زندانیان جدیدالورود دارای علائم تب و غیره و جداسازی آنها از دیگر زندانیان ، خوابگاه شماره ۹ زندان طی فرآیندهای بهداشتی آماده و مورد بهره برداری قرار گرفت.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*