اخبار کوتاه از زندان بهبهان

۶۶۸ زندانی از امتیازات شورای طبقه بندی زندان بهبهان بهره مند شدند

به گزارش روابط عمومی زندان بهبهان؛ احمد آزاده رئیس این موسسه کیفری گفت : در راستای کاهش جمعیت کیفری و اجرای آیین نامه سازمان زندانها در شش ماه اول سال جاری ۲۴ جلسه شورای طبقه بندی با حضور تمامی اعضا تشکیل شد ؛ که با اعطای امتیازاتی شامل: اعزام ۴۹۴  نفر به مرخصی ۵۲ نفر مرخصی پایان حبس ، ۸ نفر آزادی مشروط و درخواست ارسال عفو ۱۱۴نفر موافت شد.

افزایش ۳۰۰۰ جلدی کتابخانه زندان بهبهان

رئیس زندان بهبهان در تشریح فعالیت فرهنگی و تربیتی گفت : در راستای تقویت فعالیت های فرهنگی با رایزتی با سازمان تبلیغات، نهاد کتابخانه های عمومی شهرستان ۳۰۰۰ جلد کتاب در زمینه های فرهنگی، دینی ، علمی و … به کتابخانه زندان افزوده شد.

وی با بیان اینکه در شش ماهه اول سال جاری  ۵۰۰ کلاس روخوانی و ۱۲۰ جلسه آموزش حفظ قرآن برای زندانیان، کارکنان و سربازان برگزار شد؛ افزود: ۳۹ نفر حافظ  از یک جزء تا ۳۰ در زندان  تحت آموزش قرار گرفتند که افراد برتر به مسابقات استانی اعزام شدند.

اعطای ۱۲۶ گواهینامه فنی و حرفه ای به زندانیان بهبهانی

به منظور توانمندسازی زندانیان در زمینه مهارت‌های شغلی که یکی از رویکردهای مهم فرآیند اصلاحی و تربیتی

در زندانها محصوب  می شود؛ زندان بهبهان به همکاری اداره فنی و حرفه  اقدام به برگزاری دوره های کلاسیک فنی و حرفه ای در رشته های تعمیرات کولر دوتیکه، لامپ ،موتور خودرو ،پرورش قارچ ،زنبورداری ، قالیبافی و گلیم بافی کرد در پایان با اخذ آزمون به ۱۲۶ نفر از قبول شدن گواهینامه مهارت اعطا شد.

1467105775056-620x330

شورای طبقه بندی

 

dsc03258-1024x768

کلاس های حرفه آموزی

 

 

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*