آئین تکریم و معارفه رؤسای پیشین و جدید زندان شوشتر برگزار شد/خسرو طرفی جای خود را به علی جمشیدی داد

طی مراسمی باحضورجمعی از مدیران و مسئولین ستاد اداره کل زندانهای خوزستان،مسئولین اجرائی وقضائی ،نظامی وانتظامی شهرستان شوشتر و گتوند،ضمن تقدیر از خدمات دوسال ونیمه خسرو طرفی درمدت مسئولیت،علی جمشیدی بعنوان رئیس جدید زندان شهرستان شوشتر معرفی ومشغول بکارشد.

بگزارش روابط عمومی زندانهای خوزستان خسرو طرفی در آیین تودیع خودش و معارفه رییس زندان شوشتر، به ارایه گزارشی اجمالی از عملکرد تحت مسئولیتش طی ۲ سال و نیم گذشته پرداخت.
رئیس پیشین زندان شوشتر در تشریح عملکردها بخشهای مختلف را یاد آور شد و در حوزه قضائی گفت: مجموعا عملکرد شوراهای طبقه بندی حوزه های قضایی زندان شوشتر، ۲۹۳۹ پرونده را بررسی کرده است که تعداد بسیاری از افراد واجد شرایط بواسطه این امر زا تسهیلات قضائی، آئین نامه ای سازمان زندانها و حقوق شهروندی برخوردار شده اند.
رییس جدید زندان ماهشهر افزود: در حوزه های فرهنگی،آموزشی،مهارتهای اساسی زندگی و… اقدامات خوبی انجام پذیرفته است و مجموعا روزانه ۷۰ در صد زندانیان بنوعی از خدمات فرهنگی ،تربیتی و ورزشی برخوردار بوده اند.
گزارش عملکرد زندان در حوزه های  ستاد دیه، شوراهای حل اختلاف و نهادهای حمایتی بخش دیگری از گزارش طرفی در آخرین روز مسئولیتش در شهرستان شوشتر بود و در خاتمه گفت: تمام اقدامات من در زندان شوشتر، بلطف خدا، همکاری و تلاش همه پرسنل، حمایت مسئولین و تعامل ارزنده با نهادهای برون سیستم بوده است.

 علی جمشیدی رییس جدید زندان شوشتر هم در آیین تودیع رییس پیشین و معارفه خودش در مسئولیت رییس جدید زندان شهرستان گفت: افتخار میکنم که در خطه عالمان و ادیبان، شوشتر توفیق خدمت یافته ام
وی فرصت جدید خدمت را عرصه شتاب گیری اجرای سیاستهای اصلاحی و تربیتی مجرمان و اجرای سیاستهای دهگانه سازمانی و برنامه های توسعه نظام اصلاحی تربیتی مدیر کل زندانهای استان عنوان کرد و گفت: به برنامه های رواندرمانی اعتقاد دارم و  رویکرد رواندرمانی را اجرائی می نمایم.
رئیس جدید زندان شوشتر در خاتمه  از همه مسئولین شهرستان و همکارانش خواست تا کما فی السابق  همکاری و حمایت خود را برای توسعه خدمت مضاعف تداوم بخشند.

گفتنی است علی جمشیدی رئیس جدید زندان شوشتر پیش از این معاون مدیریت زندان شهرستان دزفول بود ، خسرو طفی هم به عنوان رئیس زندان ماهشهر منصوب شده است.

 

سخنرانی خسرو طرفی و علی جمشیدی

رؤسای پیشین و جدید زندان شوشتر

اعطای حکم انتصاب علی جمشیدی

تقدیر از خدمات خسرو طرفی در دوران مسئولیت

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*